У мене багато кредитних карт. Чи можуть мені не дати кредит?

У мене багато кредитних карт. Чи можуть мені не дати кредит?

І тут в голові пролітає все "кредитне минуле", яке було за всі роки користування грошима в борг. Пригадується мобільний телефон, який був куплений в розстрочку, і та норкова шуба, яка була придбана 2 роки тому, і той мікрокредит на 2000 гривень, який терміново був узятий в Кредітон для того, щоб терміново викупити путівку до Туреччини на 10 днів. Виклик "Згадати все" - прийнятий. Але не варто все тримати в голові, адже це за Вас вже зробило Українське бюро кредитних історій. Саме там Ви можете ознайомитися зі своєю кредитною історією, раз на рік ця послуга надається абсолютно безкоштовно.

Для того, щоб отримати кредит на велику суму грошей, Ваша кредитна історія повинна бути кришталево чиста. Будь-яке прострочення по платежах може бути причиною зіпсованої кредитної історії і причиною у відмові з боку про видачу іпотечного кредиту або автокредиту.

Також причиною у відмові можуть послужити безліч кредитних карток, на яких кредитний ліміт сумарно перевищує Ваш щомісячний дохід, тому від них краще відмовитися і закрити в банку. Навіть, якщо до цього у Вас була гідна кредитна історія, то все одно краще закрити ці картки, щоб банк не вважав їх як "кредитне навантаження".

Якщо так сталося, що Ваша кредитна історія зіпсована парою прострочених платежів, то не варто засмучуватися. Вихід з даної ситуації є. За допомогою мікрокредитів можна легко виправити свою кредитну ісотрію всього за кілька місяців.

Коли Ви берете мікропозику в компанії Кредітон і вчасно, або зовсім достроково погашаєте її, то ця інформація буде відображатися в Українському бюро кредитних історій. Отримати позику в Кредітон можна легко отримати навіть з поганою кредитною історією, без довідки про доходи, без поручителів і без застави. Все, що Вам потрібно для отримання від 500 до 15000 гривень - це доступ до мережі Інтернет, паспортні дані, ідентифікаційний код і номер банківської картки. Час оформлення заявки і отримання грошей на картку займає 15 хвилин. Процентна ставка становить 1,9% в день. Термін користування грошовими коштами від 1 до 29 днів.

Оформити заявку на кредит

У мене багато кредитних карт. Чи можуть мені не дати кредит?
Лого
girl
Євгенія з Дніпропетровська оплатила кредит на 14 100 грн
girl
Леонід з Івано-Франківська подав заявку на 11 600 грн
girl
Ірина з Києва подала заявку на 13 600 грн
girl
Іван з Полтави оплатив кредит на 6 200 грн
girl
Жанна з Вінниці подала заявку на 10 800 грн
girl
Вадим з Сум оплатив кредит на 3 100 грн
girl
Наталя з Луцька оплатила кредит на 9 500 грн
girl
Ніна з Тернополя подала заявку на 6 100 грн
girl
Тарас з Запоріжжя отримав кредит на 7 700 грн
girl
Семен з Хмельницького отримав кредит на 14 900 грн
girl
Олег з Дніпропетровська оплатив кредит на 7 500 грн
girl
Євгенія з Києва подала заявку на 7 000 грн
girl
Федір з Хмельницького оплатив кредит на 12 600 грн
girl
Петро з Луцька отримав кредит на 5 400 грн
girl
Жанна з Хмельницького оплатила кредит на 3 800 грн
girl
Анатолій з Херсона оплатив кредит на 12 200 грн
girl
Ірина з Чернігова подала заявку на 12 900 грн
girl
Іван з Херсона отримав кредит на 7 900 грн
girl
Тетяна з Києва подала заявку на 13 100 грн
girl
Павло з Хмельницького оплатив кредит на 10 400 грн
click fraud detection