Якщо банк не дає кредит: альтернатива

Якщо банк не дає кредит: альтернатива

Але процедура отримання кредиту в деяких фінансових установах досі сповнена масою формальностей і бюрократичної тяганини, що відлякує потенційних позичальників звернутися безпосередньо до них.

Звертаючись до банку, ми розраховуємо на те, що ми отримаємо бажану суму грошей, як можна швидше, але, на жаль, це не завжди так. Часом для того, щоб отримати необхідні фінансові кошти необхідно витратити навіть не один тиждень - починаючи з дня збору документів, закінчуючи отриманням потрібної суми грошей в банківському відділенні.

При тому потрібно враховувати один вагомий фактор, що відсоток схвалення заявок по отриманню потрібної суми грошей становить не 100%. Є варіант, що Ваша заявка отримає негативну оцінку і, як результат, Ви опинитеся без тієї суми грошей, на яку розраховували при оформленні заявки.

Що робити, якщо банк відмовив у кредиті?

Крім банку, іншими активними учасниками фінансового ринку України є ломбарди і мікрофінансові організації.

У ломбарді можна отримати бажану суму грошей без довідки про доходи і без поручителів, але Вам обов'язково знадобиться якась річ під заставу. Це можуть бути ювелірні вироби, побутова або офісна техніка, хутряні вироби, автомобіль або нерухомість. У разі, якщо Ви вчасно не повертаєте взяту суму грошей в ломбард, то право власності на Ваше майно, яке виступало в якості застави, переходить до кредитора-ломбарду.

Звертаючись в мікрофінансову організацію "Кредітон", Вам не потрібні поручителі, застава (як це потрібно в ломбарді) або довідка про доходи (як це потрібно обов'язково в банку).

Все, що Вам потрібно, щоб отримати потрібну суму грошей в мікрофінансовій компанії "Кредітон" - це 15 хвилин вільного часу, доступ до мережі Інтернет, паспорт, ідентифікаційний код і банківська картка.

Вся процедура оформлення та отримання грошових коштів відбувається в режимі онлайн, тому для заповнення заявки Вам навіть не потрібно виходити з дому.

У компанії "Кредітон" Ви можете отримати від 500 до 15000 гривень всього за 15 хвилин. Процентна ставка становить 1,9% в день. Термін користування грошовими коштами - від 1 до 29 днів з можливістю пролонгації кредитного договору.

Оформити заявку на кредит

click fraud detection