Що таке CVV

Що таке CVV

CVV код і CVV2 код - знаходяться позаду Вашої Visa / MasterCard банківської картки на білій лінії, яка призначена для підпису.

У кожної кредитної картки є CVV, що це таке і де він використовується?

CVV код розшифровується англійською мовою як Card Verification Code і завжди це три останні цифри.

Всі банки України видають картки Visa або MasterCard. Коли власник картки хоче розрахуватися за допомогою будь-якої платіжної системи, наприклад, в мережі Інтернет, то він в обов'язковому порядку вказує 16 цифр, які є номером банківської картки, місяць і рік, коли закінчується термін придатності кредитної картки, а також ці три цифри - CVV. Без цих даних картки не можна зробити платіж в Інтернеті.

Щоб оформити онлайн кредит в компанії КредитОн Ви вказуєте наступні дані:

- паспортні данні;
- номер ідентифікаційного коду;
- номер банківської картки, виданої в будь-якій банківській установі України.

При оформленні позики в КредитОн, Вам необхідно верифікувати свою банківську картку. Верифікація дозволяє нашій компанії переконатися в тому, що картка належить саме Вам, а не третім особам, а також при позитивному рішенні про видачу позики, кошти будуть зараховані за призначенням. Адже не дарма, слово верифікація перекладається як «підтвердження». Процес верифікації займає всього кілька хвилин, і під час цього процесу Ви вказуєте номер банківської картки, термін придатності, CVV код.

Компанія КредитОн видає позики всім повнолітнім громадянам України. Для заповнення заявки і отримання кредиту достатньо мати вільний доступ до мережі Інтернет.

Оформити заявку на кредит

Що таке CVV
Лого
click fraud detection