Чи переходить кредит у спадок?

Чи переходить кредит у спадок?

Після того, як не стає когось із членів сім'ї, згідно із законодавством України, родичі отримують у спадок майно та інші блага від померлого, але також спадкоємці одержують заборгованість і кредити, які були офіційно оформлені на покійного.

При такому кредитному випадку не варто панікувати, але борги кредиторам все ж доведеться повернути назад.

Цивільний кодекс України - основний нормативно-правовий акт, який регулює права і обов'язки громадян нашої країни. Шоста книга Цивільного кодексу України розкриває права і обов'язки спадкоємців. Ця частина Цивільного кодексу повністю присвячена спадковому праву.

Щоб не бути неприємно здивованим при таких випадках, варто підтримувати гармонійні стосунки з членами своєї сім'ї і знати, що у кого є не тільки з майнових чи немайнових прав на власність, а й кредити.

Закон зобов'язує виплачувати борги у спадок, і така практика діє практично у всіх країнах світу. Тому не варто звертати увагу, якщо Вам, як спадкоємцю, прийде повідомлення від кредитора про стягнення боргу. Кредит у спадок - це норма в усіх цивілізованих країнах.

Якщо кредитору не повідомили про смерть боржника, то він може пред'явити свої претензії протягом 1 року з моменту настання терміну для повернення кредиту або боргу.При цьому кредитор може відправити заяву про борги спадкодавця безпосередньо в нотаріальну контору.

Кредитні зобов'язання краще виконувати вчасно. Коли Ви оформляєте кредит в банку або мікрофінансової організації, виплачуйте вчасно борги згідно кредитного договору.

Отримати позику в мікрокредітной організації «КредитОн» - легко, просто і доступно. Для оформлення заявки досить мати вільний доступ до мережі Інтернет, а також заповнити заявку, в якій від Вас необхідно вказати паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і номер банківської карти.

Для зручності наших клієнтів, існує 4 способи погасити взяту позику в компанії «КредитОн»:

  • за допомогою платіжного терміналу;
  • через Інтернет банкінг банку, в якому у Вас оформлена банківська картка;
  • в Особистому кабінеті на сайті «КредитОн»;
  • через касу банку.
Оформити заявку на кредит

Чи переходить кредит у спадок?
Лого
click fraud detection