Допоможу отримати мікропозику онлайн від приватної особи: вивчаємо умови видачі

Допоможу отримати мікропозику онлайн від приватної особи

Приватний кредитор - це фізична особа, яка видає гроші в борг на свій розсуд, під відсотки, які він сам встановлює, на термін, на який він вважає за потрібне видати потрібну суму грошових коштів під розписку.

Приватний кредитор - це просто людина, яка вирішила заробити на видачі грошей, не оформлюючи "свої взаємини" з державою. Його діяльність не контролюється Міністерством фінансів України або Національним Банком.

Такий вид кредиту можна знайти на стовпах або на спеціалізованих форумах.Найнебезпечніше, що може статися - це видача грошей під заставу майна у такого кредитора. Гроші у приватного кредитора видаються готівкою при особистій зустрічі. Оформити такий кредит, наприклад, через Інтернет нереально.

Себе приватний кредитор може захистити від неповерненого боргу розпискою, подавши на позичальника до суду. Позичальник ніяк не захищений на законодавчому рівні від такого кредитора.У розписці вказуються детальні дані обох сторін, місце проживання сторін, скільки і на який термін видаються гроші, процентна ставка, а також штрафні санкції при невиплаті позики. Кредитор сам вирішує видавати гроші чи ні позичальникові.Насправді, такий вид кредитування є небезпечним, тому альтернативою такого виду кредитування є легальні організації, які укладають з позичальником двосторонній договір. Такими організаціями є мікрофінансові компанії.

Мікрофінансові компанії - легітимний і законний вид діяльності, а також вони підконтрольні Мінфіну і Нацбанку.

Для того, щоб оформити мікрокредит в компанії "CreditOn" знадобиться всього 15 хвилин Вашого часу. Такий вид позики не передбачає довідки про доходи, поручителів або заставу. Також мікрокредити видаються особам з поганою кредитною історією. Процес оформлення і отримання потрібної суми грошових коштів займає так мало часу, тому що вся процедура проходить в режимі онлайн. Оформити мікропозику можна з будь-якої точки України.

Для оформлення від Вас знадобляться тільки паспорт, ідентифікаційний код і банківська картка, на яку від компанії "CreditOn" буде зарахована потрібна Вам сума грошей. Оформляючи позику в мікрофінансовій організації "CreditOn" у Вас також, як і у кредитора, є права і обов'язки, які регулюються чинним законодавством України.

Оформити заявку на кредит

Допоможу отримати мікропозику онлайн від приватної особи
Лого
click fraud detection