Кредит з гарною кредитною історією

Кредит з гарною кредитною історією

Часто ми пишемо в розділі «Новини» про кредити з поганою кредитною історією: про те, як вона з'являється і як її виправити. Але жодного разу ми не розповідали Вам про кредити з гарною кредитною історією. А також про те, що клієнтам банків може бути відмовлено в кредиті особам не тільки з поганою кредитною історією, а й з хорошою.

Перше, що не потрібно плутати - це «хороша» і «чиста» кредитна історія.

Гарна кредитна історія - це історія взятих і вчасно погашених кредитів, узятих в будь-яких фінансових організаціях України.

Чиста кредитна історія - це історія зі знаком «0». Для кредитора такі клієнти - люди-загадки. Тому що він не знає, на скільки Ви платоспроможні і на скільки сумлінно будете виконувати свої зобов'язання.

Тому хороша і чиста кредитні історії - не одне й те саме. Оформляючи кредит вперше з чистою кредитною історією, не варто дивуватися, якщо Вам відмовлять або видадуть суму кредиту менше, ніж Ви розраховували.

Чому банк може відмовити клієнтам з гарною кредитною історією?

У кожного банку або МФО є свій ряд критеріїв, за якими оцінюється потенційний позичальник. Також є критерії, при яких займ може бути не виданий. Давайте розглянемо найпоширеніші з них.

  1. Якщо зараз у Вас немає постійного джерела доходу або Ви працюєте неофіційно, банк може відмовити Вам у кредиті. Незважаючи на хорошу кредитну історію.
  2. Ваш дохід не дозволяє оплачувати кредит згідно з Вашим рівнем доходу. Менеджери банку можуть розрахувати суму кредитного навантаження, виходячи з Вашого щомісячного доходу. Якщо Ви запросили велику суму кредиту, а банк порахував, що Ви не в змозі її виплатити, то буде відмова. Або ж Вам знизять суму позики.
  3. Є інші причини у відмові по кредиту. Це може бути відкритий кредит в іншому банку. Або мамі з малолітніми дітьми, у якої немає чоловіка.
  4. Банк заробляє на відсотках по кредиту. Якщо термін, на який Ви запитуєте займ занадто малий або великий, то за таким кредитом теж буде отримано відмову.
  5. Ваш вік не відповідає вимогам банку. Наприклад, кредити на тривалий термін видаються особам, які не досягли 65 років. До цього у Вас може бути хороша кредитна історія. Але якщо Вам 60 років, а Ви хочете кредит на 15 років, то Ви по ньому швидше за все отримаєте відмову.
  6. І ряд інших причин, які є у кожного банку.

Отримати безвідмовно кредит з поганою або з гарною кредитною історією на невеликий термін можна в компанії «Кредитон». Ви можете оформити позику до 15000 грн. в режимі онлайн за 15 хвилин на сайті «Кредитон». Термін користування грошовими коштами від 1 до 29 днів. Мікрокредитування в «Кредитон» - простий і доступний спосіб отримати потрібну суму грошей на банківську карту з будь-якої точки України громадянам нашої країни у віці від 18 до 70 років.

Оформити заявку на кредит

Кредит з гарною кредитною історією
Лого
грн
-+
У мене є промокод

Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.

Увійти в особистий кабінетЗареєстурватися


girl
Ірина з Запоріжжя отримала кредит на 14 800 грн
girl
Анна з Рівного отримала кредит на 1 300 грн
girl
Алла з Тернополя подала заявку на 1 100 грн
girl
Богдан з Дніпропетровська отримав кредит на 7 300 грн
girl
Ксенія з Херсона подала заявку на 3 000 грн
girl
Антон з Івано-Франківська оплатив кредит на 4 100 грн
girl
Петро з Хмельницького подав заявку на 1 300 грн
girl
Дмитро з Рівного оплатив кредит на 8 800 грн
girl
Анатолій з Івано-Франківська отримав кредит на 4 000 грн
girl
Євген з Львова оплатив кредит на 4 500 грн
girl
Наталя з Дніпропетровська подала заявку на 2 100 грн
girl
Поліна з Житомира отримала кредит на 8 100 грн
girl
Федір з Запоріжжя подав заявку на 1 700 грн
girl
Ірина з Івано-Франківська оплатила кредит на 7 400 грн
girl
Ірина з Кіровограда отримала кредит на 9 300 грн
girl
Денис з Чернігова отримав кредит на 12 500 грн
girl
Ірина з Дніпропетровська оплатила кредит на 10 900 грн
girl
Михайло з Полтави отримав кредит на 2 500 грн
girl
Федір з Херсона оплатив кредит на 10 100 грн
girl
Антон з Хмельницького подав заявку на 6 200 грн
click fraud detection