• Реєстрація
  • Увійти

Кредит з гарною кредитною історією

Кредит з гарною кредитною історією

Часто ми пишемо в розділі «Новини» про кредити з поганою кредитною історією: про те, як вона з'являється і як її виправити. Але жодного разу ми не розповідали Вам про кредити з гарною кредитною історією. А також про те, що клієнтам банків може бути відмовлено в кредиті особам не тільки з поганою кредитною історією, а й з хорошою.

Перше, що не потрібно плутати - це «хороша» і «чиста» кредитна історія.

Гарна кредитна історія - це історія взятих і вчасно погашених кредитів, узятих в будь-яких фінансових організаціях України.

Чиста кредитна історія - це історія зі знаком «0». Для кредитора такі клієнти - люди-загадки. Тому що він не знає, на скільки Ви платоспроможні і на скільки сумлінно будете виконувати свої зобов'язання.

Тому хороша і чиста кредитні історії - не одне й те саме. Оформляючи кредит вперше з чистою кредитною історією, не варто дивуватися, якщо Вам відмовлять або видадуть суму кредиту менше, ніж Ви розраховували.

Чому банк може відмовити клієнтам з гарною кредитною історією?

У кожного банку або МФО є свій ряд критеріїв, за якими оцінюється потенційний позичальник. Також є критерії, при яких займ може бути не виданий. Давайте розглянемо найпоширеніші з них.

  1. Якщо зараз у Вас немає постійного джерела доходу або Ви працюєте неофіційно, банк може відмовити Вам у кредиті. Незважаючи на хорошу кредитну історію.
  2. Ваш дохід не дозволяє оплачувати кредит згідно з Вашим рівнем доходу. Менеджери банку можуть розрахувати суму кредитного навантаження, виходячи з Вашого щомісячного доходу. Якщо Ви запросили велику суму кредиту, а банк порахував, що Ви не в змозі її виплатити, то буде відмова. Або ж Вам знизять суму позики.
  3. Є інші причини у відмові по кредиту. Це може бути відкритий кредит в іншому банку. Або мамі з малолітніми дітьми, у якої немає чоловіка.
  4. Банк заробляє на відсотках по кредиту. Якщо термін, на який Ви запитуєте займ занадто малий або великий, то за таким кредитом теж буде отримано відмову.
  5. Ваш вік не відповідає вимогам банку. Наприклад, кредити на тривалий термін видаються особам, які не досягли 65 років. До цього у Вас може бути хороша кредитна історія. Але якщо Вам 60 років, а Ви хочете кредит на 15 років, то Ви по ньому швидше за все отримаєте відмову.
  6. І ряд інших причин, які є у кожного банку.

Отримати безвідмовно кредит з поганою або з гарною кредитною історією на невеликий термін можна в компанії «Кредитон». Ви можете оформити позику до 15000 грн. в режимі онлайн за 15 хвилин на сайті «Кредитон». Термін користування грошовими коштами від 1 до 29 днів. Мікрокредитування в «Кредитон» - простий і доступний спосіб отримати потрібну суму грошей на банківську карту з будь-якої точки України громадянам нашої країни у віці від 18 до 70 років.

Оформити заявку на кредит

Всі новини
Кредит з гарною кредитною історією
Лого
грн
-+
У мене є промокод

Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.

Увійти в особистий кабінетЗареєстурватися


girl
Павло з Херсона подав заявку на 10 700 грн
girl
Анастасія з Запоріжжя оплатила кредит на 9 800 грн
girl
Дар'я з Одеси оплатила кредит на 8 500 грн
girl
Софія з Одеси отримала кредит на 8 500 грн
girl
Інеса з Ужгорода отримала кредит на 10 000 грн
girl
Анатолій з Харкова оплатив кредит на 4 800 грн
girl
Денис з Сум отримав кредит на 9 800 грн
girl
Людмила з Миколаєва оплатила кредит на 500 грн
girl
Вадим з Івано-Франківська подав заявку на 1 200 грн
girl
Людмила з Чернігова отримала кредит на 1 800 грн
girl
Дар'я з Чернівців подала заявку на 700 грн
girl
Алла з Львова подала заявку на 1 400 грн
girl
Світлана з Хмельницького отримала кредит на 13 100 грн
girl
Світлана з Вінниці оплатила кредит на 900 грн
girl
Антон з Полтави подав заявку на 10 700 грн
girl
Ксенія з Полтави подала заявку на 9 100 грн
girl
Руслан з Запоріжжя подав заявку на 12 500 грн
girl
Євген з Тернополя отримав кредит на 1 000 грн
girl
Вероніка з Кіровограда отримала кредит на 11 600 грн
girl
Катерина з Чернівців отримала кредит на 5 400 грн
click fraud detection