Гроші для всіх. Чому люди звертаються за короткостроковими позиками

Гроші для всіх. Чому люди звертаються за короткостроковими позиками

Згідно з офіційною статистикою, близько 40% клієнтів мікрофінансових організацій беруть позики при затримки зарплати. Інша кількість споживачів мікрофінансових послуг - це споживчі кредити, а також на покриття деяких витрат у представників малого бізнесу.

Сфера мікрокредитування успішно зайняла свою нішу і знайшла свою цільову аудиторію через доступність отримання необхідної суми грошей тут і зараз.Компанія "CreditOn" видає кошти громадянам України віком від 18 до 70 років. Але це не означає, що МФО видають позики "всім підряд". Так, рішення про видачу кредиту приймається дуже швидко, буквально за 15 хвилин, але воно приймається не просто так, і інформація, яку клієнт вказує в анкеті далеко не єдине джерело, завдяки якому приймається рішення про видачу позики.

Мікрофінансових організаціях "CreditOn" використовує спеціальні алгоритми, які називаються кредитний скоринг, який за допомогою бази даних і нейронних мереж дає оцінку потенційного позичальника. У кожного клієнта є кредитна історія, нерідко використовується інформація з соціальних мереж, а також всі можливі відкриті і доступні джерела інформації. Мікрофінансові компанії видають гроші майже всім, це більш правильний підхід до даного питання. Дійсно видача кредитів має колосальний відсоток схвалюваності до співвідношення отриманих заявок - 90%. Але компанія "CreditOn" видає позики тільки благонадійним і відповідальним позичальникам.

Люди звертаються у мікрофінансові організації ще й з причин відсутності в наданні:

  • довідки про доходи;
  • поручителів;
  • застав.

Ні для кого не секрет, що 1/3 працездатного населення нашої країни працюють неофіційно, тому відсутність в наданні довідки про доходи дає можливість отримати позику в МФО "CreditOn" швидко, ефективно і просто, ніж це було б в банку.

Ще однією перевагою, це значна економія часу при оформленні мікрокредиту. Щоб отримати потрібну суму грошей, від клієнта знадобитися 15 хвилин часу, документи, що посвідчують особу позичальника і вільний доступ до мережі Інтернет. Тепер послуга кредитування доступна кожному, у кого є доступ до Інтернету.

Оформити заявку на кредит

Гроші для всіх. Чому люди звертаються за короткостроковими позиками
Лого
click fraud detection