• Реєстрація
  • Увійти

Хто винайшов мікрокредити?

Хто винайшов мікрокредити?

Звідки виникла послуга, яка змінила сучасний світ кредитування? Хто стоїть за витоками позик на короткий термін і на невеликі суми? У цій статті Ви дізнаєтесь історію походження мікрокредитування.

Немає ніяких сумнівів, що ця послуга викликає безліч протиріч. Але тисячі людей в Україні і мільйони людей в усьому світі користується послугою мікрокредитування щодня. Засновником цієї фінансової послуги - Мухаммед Юнус, лауреат Нобелівської премії, засновник банку «Грамін».

Нобелівську премію Мухаммед Юнус отримав за поширення послуги мікрокредитування по всьому світу для підтримки фінансового становища людей в слаборозвинених країнах. Цей вид позик не що інше, як можливість людям, які не можуть отримати кредит в банку через відсутність офіційних джерел доходу, поручителів або застави. Тих, кого витіснила банківська сфера прийшли в мікрокредитування.

Критики і експерти стверджують, що премія була вручена Мухаммеду Юнусу незаслужено. Професор стверджує, що рано робити висновки по сплину такого короткого проміжку часу.

На сьогоднішній день майже кожен бажаючий може отримати мікропозик на карту онлайн, чого не можна сказати про інші фінансові продукти.

Аналіз мікрокредитування

Аналіз мікрокредитування

Спочатку ідея мікрокредитування була розроблена для найбідніших і найменш розвинених країн в світі. Тоді мікрокредитування було способом для покриття витрат на розвиток несільськогосподарських підприємств в сільських регіонах. Варто зазначити, що сума мікрокредитування - це невелика сума грошей. Термін погашення такого виду позики до 3 місяців.

Мікрокредитування в наші дні в Україні

На сьогоднішній день ринок мікрофінансових послуг значно перевантажений компаніями кредиторами. З початку 2019 року їх налічується понад 800. При такій конкуренції позичальникові дуже складно визначитися з ким варто співпрацювати, а з ким - ні.

Для цього варто відзначити наступні переваги мікрокредитування:

  1. Швидкість отримання грошей,
  2. Прозорість умов,
  3. Простота оформлення.

Сучасні Інтернет технології дозволяють позичальникові отримати гроші за лічені хвилини, не залишаючи робоче місце або не виходячи з дому. Оперативність видачі грошей вражає. Сьогодні компанія КредитОн видає кошти новим позичальникам за 15 хвилин, постійні клієнти можуть отримати гроші за 5-10 хвилин. Коли людині гроші потрібні тут і зараз, у неї немає часу збирати документи, ходити в банки і ломбарди і т.д. Позичальнику більше не потрібно підлаштовуватися під роботу фінансової установи. Тепер клієнт мікрофінансової організації може отримати бажану суму грошей цілодобово 365 днів на рік. Варто відзначити, що КредитОн працює у вихідні та у святкові дні. Нерідко у людей закінчуються гроші до зарплати саме на вихідних і на свята. Тому не потрібно більше чекати, щоб взяти десь гроші для покриття своїх поточних витрат. 15 хвилин і доступ до Інтернету дозволяє отримати гроші з будь-якої точки України.

Мікрокредитування стирає територіальні межі. Отримати гроші на свою банківську картку можна всюди, де є доступ до Інтернету. При тому сайт компанії КредитОн адаптований, як для користувачів ПК, так і смартфонів. Тому у позичальника не виникне проблем або незручностей при заповненні онлайн анкети з будь-якого девайса.

Позика в CreditOn

Прозорі умови роботи компанії КредитОн забезпечують безпечну співпрацю для позичальників. Для максимальної зручності варто дотримуватися умов кредитного договору, а перед підписанням - прочитати кожен його пункт. Умови кредитування:

  1. Термін користування кредитом від 1 до 29 днів з можливістю пролонгації на 10 днів,
  2. Сума кредиту від 500 до 15000 гривень. Сума першого кредиту - від 500 до 3000 гривень,
  3. Процентна ставка - 1,9% в день,
  4. При простроченні платежу передбачений штраф - 1% в день від взятої суми.

Простота оформлення онлайн кредиту полягає в тому, що до позичальника не передбачені спеціальні вимоги. Позику в CreditOn може отримати громадянин України віком від 18 до 70 років.

Для оформлення анкети на сайті CreditOn" потрібен паспорт і ідентифікаційний код. Мікрокредит видається без довідки про доходи, без застави і без поручителів.

Оформити заявку на кредит

Всі новини
Хто винайшов мікрокредити?
Лого
грн
-+
У мене є промокод

Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.

Увійти в особистий кабінетЗареєстурватися


girl
Руслан з Херсона оплатив кредит на 13 800 грн
girl
Олена з Тернополя оплатила кредит на 7 400 грн
girl
Олена з Києва оплатила кредит на 11 300 грн
girl
Руслан з Чернівців подав заявку на 2 300 грн
girl
Павло з Чернівців подав заявку на 11 900 грн
girl
Федір з Миколаєва подав заявку на 4 500 грн
girl
Євген з Вінниці отримав кредит на 10 800 грн
girl
Олександр з Сум оплатив кредит на 9 900 грн
girl
Юлія з Хмельницького оплатила кредит на 1 900 грн
girl
Жанна з Сум подала заявку на 4 200 грн
girl
Анастасія з Хмельницького подала заявку на 14 700 грн
girl
Сергій з Дніпропетровська оплатив кредит на 12 100 грн
girl
Софія з Запоріжжя оплатила кредит на 7 200 грн
girl
Тетяна з Тернополя оплатила кредит на 5 100 грн
girl
Вероніка з Дніпропетровська подала заявку на 8 000 грн
girl
Андрій з Ужгорода подав заявку на 14 800 грн
girl
Поліна з Києва оплатила кредит на 8 500 грн
girl
Михайло з Житомира подав заявку на 4 400 грн
girl
Антон з Ужгорода оплатив кредит на 6 000 грн
girl
Іван з Черкас отримав кредит на 8 400 грн
click fraud detection