Як отримати позику на карту, якщо у вас погана кредитна історія?

Як отримати позику на карту, якщо у вас погана кредитна історія?

Нерідко для людей, які зіпсували собі якось кредитну історію, банківські продукти стають недоступними. У таких випадках перед ними постає питання, де ще можна отримати позику онлайн без перевірок і не отримати відмови, бажано моментально, а не протягом кількох днів, як це буває в банках.

Допомогти отримати терміновий позику вам може допомогти наш новий сервіс «CreditOn». Відсоток схвалення заявок у нас набагато вище, ніж в банках. А зіпсована кредитна історія не стоїть на заваді.

Якщо потрібно отримати гроші терміново, найпростіше оформити позику на нашому сайті і отримати гроші на карту практично миттєво.

Що б запобігти можливості прострочити кредит, необхідно відповідально підходити до виплати заборгованості. У разі якщо немає можливості погасити позику, є можливість оформити пролонгацію. Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам.

Якщо ж у вас з'явилася можливість достроково погасити кредит, ви можете це зробити сплачуючи лише за дні користування грошима.

Оформляючи позику на cretiton.org.ua ви з високою ймовірністю отримуєте кошти на вашу карту під низький відсоток з можливістю пролонгації. Тим самим ви виправите свою кредитну історію і зможете безперешкодно брати позики без довідки про доходи в різних організаціях.

Оформити заявку на кредит

Як отримати позику на карту, якщо у вас погана кредитна історія?
Лого
click fraud detection