Чому не можна звертатися в кілька МФО відразу?

Чому не можна звертатися в кілька МФО відразу?

Життєві обставини складаються так, що не завжди вистачає власних коштів для покриття різних витрат.

Щоб отримати потрібну суму грошей існує кілька способів. Звичайно ж, ці способи залежать від того, яка сума грошей Вам необхідна. Якщо Вам потрібні гроші для покупки автомобіля або квартири, то Вам потрібно йти тільки в банк. Якщо ж ми говоримо про суму грошей, яка потрібна для покриття дрібних побутових витрат, то способи взяти грошей є набагато більше, ніж просто піти в банк, де потрібно надати безліч документів, у тому числі і довідку про доходи.

Для того, щоб отримати, скажімо, до 25000 гривень, то Ви можете звернутися до друзів і родичів, сходити в ломбард і закласти щось з цінних речей і отримати стільки грошей, на скільки Ваш об'єкт застави буде оцінений у кредитора.

З розвитком сучасних технологій потрібну суму грошей (від 500 до 15000 гривень) можна отримати навіть не виходячи з дому або не залишаючи своє робоче місце. Таку оперативність надають мікрофінансові організації (МФО). У зв'язку з тим, що подача заявок подається в режимі онлайн, то у позичальника буде спокуса подати заявки на отримання мікрокредиту відразу в кілька мікрфінансових компаній.

Чому не варто звертатися за мікрокредитом відразу в кілька МФО? Тому що всі заявки, які потрапляють на розгляд в МФО КредитОн обробляються за допомогою спеціальних алгоритмів, які називаються - кредитний скоринг. Скоринг оцінює позичальника по ряду критеріїв. Один з таких критеріїв є - кількість поданих заявок до фінансових установ з проханням видати грошові кошти.

Якщо позичальник звертається відразу в кілька МФО із заявкою про видачу грошей, то це говорить про те, що він:

1. шахрай, який хоче взяти безліч кредитів, які потім не збирається повертати;
2. в скрутному матеріальному становищі, і потенційно є ненадійним позичальником.

Тому, подаючи заявку в компанію Кредітон не варто подавати заявки ще в ряд інших МФО.

Оформити заявку на кредит

click fraud detection