Кредит на оплату комунальних послуг

Кредит на оплату комунальних послуг

Щомісяця нас «радують» все нові і нові платіжки на оплату комунальних послуг.

Де взяти гроші в борг на оплату комунальних послуг?

Щомісяця нас «радують» все нові і нові платіжки на оплату комунальних послуг. Неважливо, в якій квартирі Ви проживаєте - своїй або орендованій, оплачувати комунальні послуги потрібно кожному з нас. А що робити, якщо раніше була прострочена оплата за неї і вже пора погасити заборгованість по квартплаті?

Погашення заборгованості по квартплаті - необхідний процес для того, щоб в подальшому безперебійно можна було користуватися гарячою і холодною водою, електроенергією і опаленням. Хто з нас у сучасному світі може уявити собі проживання без води і світла? Без газу і тепла? Тоді будинок перестає бути будинком, а перетворюється у 4 стіни, стелю та підлогу.

Борги за комуналку найкраще своєчасно погашати, щоб на неї не наростала пеня. Оплата комунальних повинна бути вчасною.

Але що робити, коли не вистачає грошей для оплати комунальних або на погашення боргу по комуналці?

Тоді є можливість оформити мікрокредит в мікрофінансової організації (МФО) КредитОн. Взяти позику в КредитОн може кожен повнолітній громадянин України.

Для оформлення короткострокового кредиту потрібно надати:

- паспортні данні;
- ідентифікаційний код;
- номер банківської карти.

Короткостроковий кредит на картку дозволяє отримати потрібну суму грошей всього за 15 хвилин Вашого часу. Заявка на отримання позики оформляється онлайн на сайті ОнКредит, тому це значно заощаджує Ваш час.

Оформити мікрокредит в "CreditOn" можна з будь-якої точки України. Для цього потрібен лише вільний доступ до мережі Інтернет.

Оформлення позик тепер стало доступніше, ніж це було раніше. Раніше доводилося приходити до відділень мікрофінансових організацій для отримання короткострокового кредиту, але відділення знаходилися далеко не в кожному населеному пункті України. Тепер же, неважливо, позичальник перебуває в невеликому селищі або у величезному мегаполісі. Мікрокредити відтепер доступні кожному.

Процедура погашення також проста. Кредитні кошти видаються максимум на 29 днів. Процентна ставка становить - 1,9% в день. На сайті "CreditOn" є зручний онлайн калькулятор, який дозволяє миттєво розрахувати суму, яку потрібно буде повернути в кінцевому підсумку.

Погасити займ, який був узятий у "CreditOn" для оплати комунальних послуг можна:

- в особистому кабінеті на сайті "CreditOn"
- через відділення банку;
- через платіжні термінали;
- через Інтернет банкінг.

Також є послуга пролонгації користування кредитними коштами. Дана послуга дозволяє продовжити користування грошима ще на 10 днів.

Оформити заявку на кредит

Кредит на оплату комунальних послуг
Лого
click fraud detection