Кредитний рейтинг

Кредитний рейтинг

У Вас з'явилася необхідність у взятті кредиту, але Вам повідомили в банку, що Ви перебуваєте в чорному списку боржників? Як так могло статися? І як цього уникнути?

Як дізнатися чи перебуваєте Ви в чорному списку?

Кожному з нас час від часу потрібні екстрено гроші, ми беремо необхідний пакет документів і йдемо в банк. Пройшовши всі інстанції, Ви отримуєте негативний результат. Чому?

Тому що в нашій країні є організація, яка відстежує всі позики по фізичним і юридичним особам, яка називається - Українське бюро кредитних історій. У ньому зберігається вся інформація про взяті і погашені/непогашені кредити, лізинги, позики, які Ви могли брати.

У чорному списку можна опинитися не тільки тому, що Ви неплатоспроможні, а банально через неуважність. Щоб не опинитися в чорному списку - досить уважно ставитися до кредитних карток, які знаходяться у Вас прямо зараз у гаманці.

Цього достатньо. Розрахунок кредитними картками повинен виконуватися, спостерігаючи за своєю історією платежів, уважно знімаючи готівку через банкомат, враховуючи відсоток за зняття готівки. Тоді можна уникнути попадання в Список боржників, і, отже, уникнути відмови при оформленні кредиту. Кредитор тоді спокійно надасть Вам потрібну суму грошей.

Але що робити, якщо Ви вже опинилися в чорному списку, чи можливо виправити свою кредитну історію?

Так, виправити свою кредитну історію можливо, скориставшись послугами мікрофінансової організації (МФО) КредитОн, оформлюючи невеликі позики і вчасно погашаючи їх, у Вас є можливість поліпшити свій кредитний рейтинг, тим самим поліпшити свою кредитну історію.

КредитОн надає мікрзайми позичальникам, у яких погана кредитна історія.

Отримати гроші всього за 15 хвилин, можливо кожному повнолітньому громадянинові України, надавши наступні дані:

- паспортні данні;
- номер ідентифікаційного коду;
- номер банківської карти, виданої в будь-якому банку України.

Клієнт оформлює заявку на сайті компанії КредитОн, в перебігу декількох хвилин вона перевіряється за допомогою кредитного скорингу, потім менеджером компанії, який в кінцевому підсумку приймає рішення про видачу кредитних коштів.

Також, компанія КредитОн не вимагає довідок про доходи, тобто нам не потрібно підтвердження про Ваші джерела доходи (офіційна/неофіційна зарплата), не потрібні застави і поручителі.

За допомогою своєчасного погашення позики, Ви покращуєте свою кредитну історію і кредитний рейтинг.

Оформити заявку на кредит

Кредитний рейтинг
Лого
click fraud detection