Кредит або розстрочка

Кредит або розстрочка

При купівлі товару у нас є три способи купити його:

Така варіація, звичайно ж, відноситься найбільше до дорогих товарів, а не до споживчих товарів, таких, як продукти харчування або медичні препарати.До дорогих товарів можна віднести побутову техніку, ювелірні вироби, хутряні або шкіряні предмети гардероба.

Купити товар у розстрочку - це один з найпопулярніших способів придбання товарів у магазині, коли не вистачає всієї суми для його оплати. Але в сучасному світі є альтернатива придбання товару в розстрочку, коли покупець усвідомлює, що він може оплатити всю вартість придбаного об'єкта покупки протягом 30 днів, або раніше.

Альтернатива придбання товарів у розстрочку - це мікрокредитування. Коли терміново потрібен кредит на тривалий термін користування коштами, то кращого способу, ніж мікрокредит не існує.Мікропозика видається без довідок про доходи, без поручителів, без застави рухомого або нерухомого майна.

У компанії «КредитОн» можна оформити мікрокредит всього за 15 хвилин Вашого часу. При цьому не потрібно залишати своє робоче місце або виходити з дому, тому що весь процес оформлення мікропозики проходить у режимі онлайн. Тому для того, щоб отримати від 500 грн. до 15 000 грн. досить мати вільний доступ до мережі Інтернет.

Для оформлення мікрокредиту потрібен мінімальний пакет документів, який включає в себе:

1. Паспорт;
2. Ідентифікаційний код;
3. Банківска картка, яка була оформлена в будь-якій банківській установі України.

Після заповнення онлайн заявки, вона проходить спеціальну перевірку за допомогою кредитного скорингу. Потім Ваша заявка потрапляє до менеджера компанії, який приймає рішення про видачу грошей в борг.

Компанія «КредитОн» надає мікропозики всім громадянам України, яким від 18 до 70 років.Кредит надається від 1 до 29 днів, процентна ставка складає 1,9% в день в залежності від взятої суми в кредит.Гроші зараховуються на Вашу банківську карту, яку Ви вказали при оформленні заявки на сайті компанії «КредитОн».Компанія дбає про власну безпеку, а також про безпеку своїх клієнтів, тому Ваші дані ніколи не будуть передані третім особам.

Оформити заявку на кредит

Кредит або розстрочка
Лого
click fraud detection