Кредити для населення: найвигідніший спосіб кредитування

Кредити для населення: найвигідніший спосіб кредитування

Кредити беруться на найрізноманітніші цілі: від покупки нерухомості і автомобілів до покупки одягу і гаджетів. На сьогоднішній день, ринок фінансових послуг переповнений десятками пропозиціями про те, де можна взяти грошей у борг. До найпопулярніших способів отримати потрібну суму грошей відносяться кредити в банку, гроші під заставу цінних товарів в ломбарді і мікропозики в мікрофінансових організаціях.

Отримати потрібну суму грошей на дрібні побутові витрати найпростіше в мікрофінансовій компанії Кредітон. Це обумовлено тим, що позичальникові не потрібно збирати великий пакет документів, такий, як, наприклад, потрібен в банку, а також не потрібно надавати поручителів. І безумовною перевагою є те, що не потрібно нічого віддавати під заставу, як це вимагає ломбард.

Вся процедура оформлення та отримання грошових коштів відбувається в режимі онлайн. Для того, щоб отримати від 500 до 15000 гривень Вам потрібен тільки вільний доступ до мережі Інтернет. Ви можете оформити мікрокредит з будь-якої точки України, уникаючи паперової тяганини і очікування в черзі, поки не звільнитися менеджер, який зможе у Вас прийняти заявку на оформлення кредиту.

Ви можете перебувати в будь-якому місті або невеликому населеному пункті України, будь то Харків, Київ, Кривий Ріг, Кропивницький, Кременчук, Полтава. Ви можете оформити кредит у будь-який час дня і ночі, зробити це тоді, коли зручно Вам, а не тоді, коли працює фінансова установа.

Оформити кредит в компанії Кредітон може кожен повнолітній громадянин України, маючи під рукою планшет, ноутбук, комп'ютер, смартфон. Вам не потрібна довідка про доходи, що спрощує процес оформлення і отримання потрібної суми грошей.

У компанії Кредітон відсутні приховані комісії або платежі. Ви оплачуєте тільки 1,9% в день в залежності від взятої суми в борг. Наприклад, Ви взяли 1000 гривень на 10 днів, це означає, що Вам потрібно буде повернути 1190 гривень по закінченню 10 днів.

Для того, щоб погасити кредит у Вас є 4 способи:

  • за допомогою Особистого кабінету на сайті компанії,
  • за допомогою каси будь-якого банку,
  • через Інтернет банкінг,
  • через платіжні термінали.
Оформити заявку на кредит

click fraud detection