Міфи і правда про МФО!

Міфи і правда про МФО!

Навколо мікрофінансових компаній нерідко ходять різноманітні «чутки», які відлякують людей скористатися послугами швидкої позики тим громадянам нашої країни, які дійсно потребують в екстреному порядку потрібної суми грошей.

Давайте ж розглянемо міфи і правду про позики, що надаються в МФО.

«Дуже великі відсотки»

Найчастіше на сьогоднішній день, ми звикли користуватися кредитами, які надають банківські установи, де відсоткова ставка розраховується один раз на місяць. У мікрофінансових організаціях ця ставка нараховується щодня. Якщо врахувати той фактор, що гроші видаються на нетривалий термін користування, наприклад, в компанії "CreditOn" грошові кошти видаються від 1 до 29 днів, то така процентна ставка цілком прийнятна. Тим більше, що всі фінансові установи нашої країни контролюються Міністерством фінансів України, а також Національним Банком. Тому такий відсоток в день є нормою.

«Вибивання боргів»

Наступний міф полягає в тому, що мікрофінансові організації «вибивають» борги зі своїх позичальників сумнівними способами. Це не так. При простроченні платежу армія колекторів не біжить до Вас додому, щоб «вибити» з Вас гроші. Останнім етапом відшкодування боргу є судовий розгляд згідно з чинним законодавством України. Але, щоб дійти до цього етапу потрібно спеціально ховатися від оплати боргу кілька місяців. Зазвичай цей термін складає півроку.

«МФО заганяють у боргову яму»

Перед тим, як підписати договір на оформлення мікрокредиту в "CreditOn" необхідно його уважно прочитати. Всі умови надання позики - прості і прозорі. При своєчасній оплати «тіла» кредиту, а також нарахованих відсотків за час користування коштами, ніякі інші платежі не передбачені. Відсоткова ставка в "CreditOn" становить 1,9% в день в залежності від взятої суми в борг.

«Безпека особистих даних»

Наша компанія надійно дбає про власну безпеку і про безпеку своїх клієнтів, Ваші дані ніколи не будуть передані третім особам.

«Нелегальна діяльність»

Так як говорилося раніше, все мікрофінансові організації контролюються Мінфіном і Нацбанком, тому про нелегальний вид діяльності не може йти й мови.

«Видача позик усім підряд»

Перед тим, як видати клієнту мікрокредит, його заявка обробляється за допомогою спеціальних алгоритмів, які називаються кредитний скоринг. Потім заявка потрапляє до менеджера компанії, який приймає рішення про видачу позики. МФО "CreditOn" ніколи не видає позики сумнівним особам. Ступінь схвалення становить 90% з видачі кредитів, а не 100%.

Оформити заявку на кредит

Міфи і правда про МФО!
Лого
girl
Євген з Чернівців подав заявку на 5 800 грн
girl
Анатолій з Харкова оплатив кредит на 5 600 грн
girl
Тетяна з Києва подала заявку на 12 100 грн
girl
Олег з Ужгорода оплатив кредит на 3 800 грн
girl
Олексій з Кіровограда подав заявку на 600 грн
girl
Оксана з Луцька подала заявку на 1 600 грн
girl
Олександр з Харкова оплатив кредит на 1 300 грн
girl
Вероніка з Києва отримала кредит на 6 500 грн
girl
Ірина з Луцька отримала кредит на 4 300 грн
girl
Андрій з Житомира подав заявку на 11 400 грн
girl
Ірина з Полтави подала заявку на 12 600 грн
girl
Сергій з Миколаєва отримав кредит на 9 300 грн
girl
Софія з Запоріжжя подала заявку на 11 000 грн
girl
Павло з Луцька подав заявку на 14 000 грн
girl
Людмила з Тернополя отримала кредит на 9 300 грн
girl
Вадим з Миколаєва отримав кредит на 13 400 грн
girl
Федір з Миколаєва оплатив кредит на 3 300 грн
girl
Ніна з Полтави отримала кредит на 3 700 грн
girl
Юлія з Херсона отримала кредит на 1 700 грн
girl
Денис з Полтави отримав кредит на 1 700 грн
click fraud detection