Міні займ на карту

Міні займ на карту

Кожен з нас вибирає зручний для себе спосіб отримання потрібної суми грошей. Хтось із нас йде в банк за кредитом, хтось несе речі в ломбард, хтось оформляє позику не виходячи з дому онлайн через мікрофінансові компанії. Такі компанії зручні тим, що Ви можете отримати бажану суму грошей з будь-якої точки України. Ви можете знаходиться в мегаполісі або в невеликому населеному пункті. Ви можете отримати гроші в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Кривому Розі, в Черкасах, в Чернігові і в будь-якому іншому місті. Для оформлення міні позики Вам не потрібно відвідувати відділення компанії. Вам потрібен тільки доступ до мережі Інтернет.

Оформити мікрокредит можна з планшета, зі смартфона, з ноутбука, з комп'ютера. Як Вам це буде зручніше.

Компанія «КредитОн» надає грошові кошти всього за 15 хвилин. Ви можете знаходиться в офісі на роботі, вдома, у кафе, у парку, у магазині. Оперативність - одна з переваг мікрокредитування в порівнянні з іншими фінансовими послугами на території України. Хоча мікропозики користуються популярністю по всьому світу. В незалежності від рівня розвитку економіки і рівня ВВП країни.«CreditOn» надає своїм клієнтам прозорі умови в договорі кредитування. Процентна ставка - 1,9% в день. Термін позики - від 1 до 29 днів. Є можливість пролонгації кредитного договору.

Пролонгація означає продовження. Ця послуга зручна для тих клієнтів, які не можуть вчасно погасити позику. Включається послуга за допомогою «Особистого кабінету» на сайті компанії. Для її активації необхідно тільки сплатити відсотки, які були нараховані за період користування грошовими коштами. Пролонгація дозволяє користуватися кредитними грошима ще 10 днів. Кількість можливих пролонгацій може бути необмежена кількість.

Пролонгація краще, ніж прострочення по платежах, наприклад. Адже за прострочення по кредиту нараховується штрафна санкція в розмірі 1% в день від усієї суми міні позики.

«CreditOn» гарантує збереження особистих даних клієнтів. Ваші персональні дані ніколи не будуть передані третім особам.

Міні займ можна оформити 24/7. Але заявки обробляються тільки в будні дні. Час обробки заявки займає, як правило, кілька хвилин.

Процес оформлення теж не займе більше 5 хвилин. Для заповнення заявки на сайті «CreditOn» досить вказати паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і номер банківської карти. Власне, міні позика буде надана на ту карту, яку Ви вкажете при заповненні онлайн заявки. Картки можуть бути випущені в будь-якому банку України.

Умови для кредитування прості:

  • потрібно бути повнолітнім;
  • і громадянином України.
Оформити заявку на кредит

Міні займ на карту
Лого
click fraud detection