• Реєстрація
  • Увійти

Успішне фінансове мислення: як його розвивати?

Успішне фінансове мислення: як його розвивати?

Багаторічні дослідження показують, що у більшості людей гроші асоціюються зі свободою і безпекою. Як поміняти своє мислення, щоб знайти фінансову незалежність?

Люди, які досягли значних висот у бізнесі показують взаємозв'язок між грошима і власним сприйняттям світу. Люди, які заробили величезні статки не належать до везунчиків, вони відносяться до тих, хто багато і наполегливо працює.

Такі люди не шукають можливості для створення і ведення бізнесу, вони самі створюють сприятливі можливості для свого успіху.

Люди, які заробляють сотні тисяч доларів, не обмежуються на досягнутому, вони завжди йдуть вперед. Для них невдача - це шанс почати ще раз з початку, але вже більш грамотно.

Успішні люди не літають в блакитних хмарах в самовідданих мріях. Вони ставлять перед собою мету і наполегливо її досягають.

Багаті люди постійно навчаються. Вони не зупиняються на досягнутих знаннях, вони постійно дізнаються щось нове, щоб це стало продуктивним для власного бізнесу.

З дитинства казки учили тому, що гроші - це зло. Вчили ще й тому, що в житті не можна самостійно домогтися успіху, крім як вдало вийти заміж за принца або одружитися на принцесі. Навчали тому, що гроші і повага передається тільки по спадку.

У 90-ті гроші асоціювалися зі злом тому, що тільки бандити ставали багатими, грабуючи інших. Часи змінилися, тому кожен з нас може досягти фінансової незалежності.

Фінансова мета і її досягнення

Ви можете мати хорошу високооплачувану роботу в міжнародній компанії. І це непогано. Але бізнесмени стверджують, що поки Ви працюєте на когось, то Ви втілюєте в життя чужу мрію і досягаєте чужих цілей. Для того, щоб сформувати свою фінансову мету, потрібно обов'язково мати свою справу. Свій бізнес допоможе досягти власного рівня фінансового благополуччя. Для того, щоб почати свій бізнес і поставити фінансову мету, потрібно зробити певні кроки.

  1. Визначити 5-10 галузей, в яких Ви розбираєтеся найкраще.
  2. Визначити рівень доходу майбутньої компанії і свій власний.
  3. Скласти бізнес-план.
  4. Втілювати його в життя.

Коли Ви визначите 2 суми грошей: власна зарплата і дохід компанії в місяць, тоді можна сміливо стверджувати, що у Вас є фінансова мета.

Книги для розвитку успішного фінансового мислення

Книги для розвитку успішного фінансового мислення

Література від провідних бізнесменів світу допомагає надихнутися: якщо у них вийшло, то вийде і у Вас. Бізнес література допомагає налаштувати мислення в правильне русло.

Перед тим, як почати читати профільну літературу, варто ознайомитися з її автором. Якщо напрямок його діяльності Вам підходить, то можна сміливо починати читати. Понад 100 років бізнесмени надихаються книгою «Найбагатша людина у Вавилоні», автор Самюель Клейсон. Також варто звернути увагу на книги Роберта Кіосакі, Наполеона Хілл і Брайана Трейсі.

Рекомендації психологів

Рекомендації психологів

Психологи розробили свої методи для удосконалення фінансового мислення:

  1. Медитації
  2. Аффірмації
  3. Візуалізація

Успішне фінансове мислення - це складна робота над собою, яка вимагає чималих зусиль і часу. Головне, вірити в себе і слідувати наміченим цілям і ніколи не здаватися.

При тимчасових грошових проблемах, Ви завжди можете звернутися в компанію «Кредитон». У нас Ви можете отримати до 15000 гривень для покриття витрат на будь-які товари і послуги. У «Кредитон» Ви можете отримати гроші за 15 хвилин, не виходячи з дому. Оформити позику може громадянин України віком від 18 до 70 років. З документів знадобиться тільки паспорт та ідентифікаційний код. Онлайн кредитування від «Кредитон» - гроші тут і зараз на банківській картці в будь-якому місті України.

Оформити заявку на кредит

Всі новини
Успішне фінансове мислення: як його розвивати?
Лого
грн
-+
У мене є промокод

Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.

Увійти в особистий кабінетЗареєстурватися


girl
Ольга з Черкас отримала кредит на 2 200 грн
girl
Інеса з Херсона оплатила кредит на 9 900 грн
girl
Оксана з Вінниці оплатила кредит на 10 200 грн
girl
Дмитро з Миколаєва подав заявку на 10 500 грн
girl
Людмила з Харкова отримала кредит на 13 800 грн
girl
Анна з Івано-Франківська подала заявку на 9 200 грн
girl
Тарас з Ужгорода оплатив кредит на 8 500 грн
girl
Семен з Чернігова подав заявку на 6 200 грн
girl
Олена з Сум отримала кредит на 5 700 грн
girl
Денис з Чернівців подав заявку на 1 200 грн
girl
Анатолій з Києва подав заявку на 3 600 грн
girl
Дар'я з Черкас отримала кредит на 1 400 грн
girl
Віталій з Черкас подав заявку на 5 500 грн
girl
Микола з Черкас отримав кредит на 12 700 грн
girl
Катерина з Ужгорода оплатила кредит на 1 300 грн
girl
Богдан з Кіровограда отримав кредит на 10 000 грн
girl
Юлія з Житомира подала заявку на 11 400 грн
girl
Вадим з Луцька отримав кредит на 5 300 грн
girl
Поліна з Дніпропетровська подала заявку на 11 900 грн
girl
Наталя з Запоріжжя отримала кредит на 7 400 грн
click fraud detection