Нові технології в мікрокредитуванні

Нові технології в мікрокредитуванні

Сучасні технології розвиваються з приголомшливою швидкістю. Мікрофінансовий ринок має успіх у швидкій видачі позик за допомогою системи кредитного скорингу.

Розвиток мікро фінансових організацій (МФО) на фінансовому ринку України почався кілька років тому. На сьогоднішній день, ця сфера має колосальний успіх тому, що впровадження нових технологій дозволяє МФО видавати кредити буквально за лічені хвилини.

З кожним днем ​​послугами мікрокредитування користується все більше і більше людей не тільки на території України, а й в усьому світі.

Щоб оформити онлайн позику в середньому займає 15 хвилин.

Як оформити мікро кредит онлайн?

Для отримання кредиту всього за пару хвилин необхідно залишити заявку на сайті компанії «CreditOn». Від Вас будуть необхідні наступні дані і вимоги:

- вік 18-70 років;
- громадянство України;
- паспортні дані або ID карти;
- ідентифікаційний код;
- банківська карта будь-якого банку України.

Як працює кредитний скоринг?

Алгоритм кредитного скорингу був створений для того, щоб спростити видачу кредитів до мінімуму. Впровадження даного продукту в систему кредитування спростило видачу кредитів і займає всього 15 хвилин, щоб зробити аналіз Ваших персональних даних.

Скоринг в мікрокредитування працює на основі штучного інтелекту. Тому обробка даних, які Ви надаєте при оформленні онлайн кредиту в «CreditOn» відбувається настільки швидко!

Кредитний скоринг - це система оцінки кредитних ризиків позичальника. Крім сфери мікрокредитування, дана система використовується в таких галузях, як мобільні оператори, страхування та інші.

Також варто відзначити, що саме ця система приймає рішення видавати Вам кредит у «CreditOn» чи ні.

Оформити заявку на кредит

Нові технології в мікрокредитуванні
Лого
click fraud detection