Як вилізти з боргів і поліпшити кредитну історію

Як вилізти з боргів і поліпшити кредитну історію

Для того, щоб вилізти з боргів і поліпшити свою кредитну історію, ми вирішили поділитися парою інструментів, які допоможуть Вам зробити це.

Щоб правильно поводитися зі своїми фінансами, а також контролювати свої доходи і витрати необхідно освоїти хоча б мінімально фінансову грамотність.

В першу чергу ведіть облік всіх своїх доходів і витрат. Це дійсно важливо для того, щоб привести до ладу свій особистий фінансовий стан. Для цього рекомендується завести невеликий блокнот, який буде щодня з Вами у Вашій кишені або сумці.

По-друге, навчіться розподіляти свої доходи згідно з принципом 50/20/30. Цей принцип полягає в тому, щоб дохід, який у Вас є розподілявся в таких пропорціях на такі витрати:

  • 50% йде на покриття всіх побутових витрат: житло, продукти харчування, проїзд і т.д;
  • 20% на покриття боргів і кредитів. Якщо у Вас немає кредитів або боргів, то Ви можете просто відкладати ці гроші на майбутні періоди;
  • 30% йде на витрати «для душі» - це одяг, розваги, кафе, ресторани, хобі і т.д.

Наступний етап - це використання сервісів мікрокредитування, якщо гроші потрібні терміново. Це допоможе заощадити Ваш час і 100% отримати потрібну суму грошей, навіть не виходячи з дому.

Сервіс онлайн кредитування «CreditOn» надає від 500 грн. до 15 000 грн. протягом 15 хвилин. Вчасно або завчасно погашаючи взятий мікрокредит покращує Вашу кредитну історію. Грошові кошти видаються на термін від 1 до 29 днів. Відсоткова ставка в «CreditOn» становить 1,9% в день в залежності від взятої суми в кредит. Для оформлення мікрокредиту в «CreditOn» потрібні тільки:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська карти Visa / Master Card.

Для отримання потрібної суми грошей потрібен тільки вільний доступ до мережі Інтернет.

Щоб не забувати вчасно оплачувати свої борги, для цього потрібне автоматичне списання грошових коштів в Інтернет-банкінгу банку, в якому Ви обслуговуєтесь, а також поставити нагадування.

Вчасно сплачуючи взяті позики, Ви будете тільки покращувати свою кредитну історію.

Оформити заявку на кредит

Як вилізти з боргів і поліпшити кредитну історію
Лого
click fraud detection