Довідка про доходи: за і проти?

Довідка про доходи: за і проти?

Більшість фінансових установ при розгляді заяви про надання кредиту з метою оцінки платоспроможності клієнта в обов'язковому порядку вимагають довідку про доходи позичальника та поручителів за певний період.

Отримати довідку можна у свого роботодавця, звернувшись до керівника або головного бухгалтера із заявою.

Основними реквізитами в такій довідці будуть:

фірмовий бланк і найменування організації (з адресами і телефонами), в якій Ви працюєте;

вихідний номер і дата видачі довідки;

Ваші ПІБ, посада, дата прийому на роботу, середньомісячна заробітна плата і сукупна заробітна плата за період (як правило, від півроку);

кутовий штамп, печатку, підписи керівника і головного бухгалтера.

Останнім часом, в умовах кризи, недобросовісні позичальники часто не уникають спокуси підробити таку довідку для отримання кредиту, ніж вводять в оману банки та інші фінансові організації. Такі дії можуть бути кваліфіковані за ст. 190, 222, 366 КК України, якими передбачається покарання від грошового штрафу до 12 років позбавлення волі (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою), причому, ці норми будуть застосовуватися не тільки до особи, яка подала завідомо неправдиву довідку, а й до посадової особи, яка видала такий документ.

При цьому виявити наявність помилкових відомостей в довідці про доходи не складає труднощів, так як звітність до ДПІ та ПФУ містить інформацію про фактичні доходи особи. Уже на етапі подачі заявки Ви можете отримати не тільки відмову по кредиту з негативною кредитною історією, а й ризикуєте поспілкуватися з правоохоронними органами.

На закінчення хочу відзначити, що для отримання онлайн кредиту на нашому сайті довідка про доходи не вимагається.

Оформити заявку на кредит

Довідка про доходи: за і проти?
Лого
click fraud detection