Стоматологія в кредит: чи варто брати кредит на лікування

Стоматологія в кредит: чи варто брати кредит на лікування

Стоматологічний кредит: що це? Кому він потрібен?

Зубний біль - один з тих видів болю, який терпіти просто нереально. Що робити тим, у кого зуби болять так, що не допомагають знеболюючі, неможливо спати, жити і працювати нормально?

Для таких пацієнтів і існує стоматологічний кредит. Лікування у зубного лікаря найчастіше далеко не дешеве задоволення. У приватній клініці за кожну процедуру передбачен солідний прайс. Стоматологічні клініки надають всі можливі процедури для того, щоб полегшити Ваш біль, але ці послуги - точно не безкоштовні.

Для лікування кредит може бути наданий мікрфінансовою організацією «КредитОн» всього за 15 хвилин.

Оформлення кредиту в компанії «КредитОн» займає всього 15 хвилин Вашого часу та лікування зубів переходить в реальну можливість, а не в мрії. Споживчий кредит оформляється на сайті компанії. Можлива сума позики становить від 500 грн. до 15 000 грн.

Максимальний термін користування стоматологічним кредитом - 29 днів, процентна ставка - 1,9% в день. Кредитування для лікування зубів можливо всім повнолітнім (з 18 до 70 років) громадянам України.

Для оформлення кредиту в компанії «Кредітон» потрібен наступний пакет документів:

- паспорт;
- ідентифікаційний код;
- банківська картка, видана в будь-якій банківській установі країни.

Після заповнення заявки, вона проходить обробку та аналіз за допомогою спеціальних алгоритмів, які визначають наскільки позичальник надійний і платоспроможний.

Після обробки заявки, вона потрапляє до менеджера, який приймає остаточне рішення з видачі кредитних коштів. На сайті компанії «Кредітон» є зручний онлайн калькулятор, який миттєво розраховує суму, яку потрібно буде погасити. Сума повернення мікрокредиту складається з «тіла» кредиту та з відсотків, які були нараховані за час користування коштами.

Мікрокредит - зручний, швидкий спосіб отримати миттєво потрібну суму грошей.

Повернути стоматологічний кредит також просто, як і взяти. Тільки отримати гроші на картку Ви можете тільки одним способом - оформивши заявку онлайн, погасити ж позику можна 4 нижче перерахованими способами:

- через Особистий кабінет на сайті «КредитОн»;
- через Інтернет банкінг;
- через банківську установу;
- через платіжні термінали.

Вибирайте будь-який зручний варіант для погашення мікрокредиту!

Оформити заявку на кредит

Стоматологія в кредит: чи варто брати кредит на лікування
Лого
click fraud detection