У чому різниця між рефінансуванням і реструктуризацією?

У чому різниця між рефінансуванням і реструктуризацією?

Але досить часто позичальники плутають ці два види розподілу по кредиту. Давайте ж розглянемо в чому між ними різниця.

Рефінансування кредитного договору полягає в тому, щоб закрити один договір або закрити кілька договорів в одному і тому ж банку і об'єднати їх в один, але тільки на більш вигідних умовах для позичальника. Процентна ставка буде знижена за таким договором. Якщо новий договір не влаштовує позичальника, то він може переоформити кредит в іншому банку. Така можливість легко допускається і практикується на ринку фінансових послуг. Дана процедура ніяк не впливає на кредитну історію позичальника, так як ця процедура має на увазі закриття одного або декількох договорів і відкриттям нового. Така інформація в результаті і відобразиться в даних, які зберігатимуться в Українському бюро кредитних історій. Ця послуга доступна клієнтам банку, у яких немає прострочень по платежах, але може бути платною. Все залежить від умов кредитування банку, в якому у Вас кредитний договір.

Реструктуризація кредитного договору зовсім інша процедура в порівнянні з рефінансуванням. Вона застосовується тільки тоді, коли у клієнта банку вже є прострочення по платежах і нараховуються штрафи відповідно до кредитного договору. Реструктуризація є крайнім заходом між позичальником і кредитором у рішенні проблеми несвоєчасних платежів в досудовому порядку.

Реструктуризацію можна зробити в своєму банку, про перехід в інший банк мова може навіть не йти. Процедура ця безкоштовна. Це впливає на кредитну історію безпосередньо тим, що в кредитній історії буде відображено прострочення платежів.

Умови реструктуризації можуть бути різні. Наприклад, банк може:

а) знизити відсоткову ставку;
б) знизити щомісячний платіж;
в) списати нараховані відсотки.

Якщо у Вас була зіпсована кредитна історія через те, що у Вас були прострочення за платежами відповідно до кредитного договору, але Ви хочете виправити цю ситуацію, то в такому випадку Вам знадобляться інший вид фінансових послуг - мікрокредитування. Завдяки взятих позик в компанії Кредітон і вчасно погашаючи борги, Ви легко виправите свою кредитну історію. Кредітон видає мікропозики особам навіть з поганою кредитною історією. Виправити кредитну історію з Кредітон - легко, просто і доступно.

Оформити заявку на кредит

click fraud detection