Як підвищити ймовірність схвалення позики?

Як підвищити ймовірність схвалення позики?

Одним з найважливіших процесів при заповненні онлайн анкети на отримання потрібної суми грошей на сайті компанії "CreditOn" необхідно вносити всі заповнені дані максимально коректно. При заповненні від Вас потрібен мінімальний пакет документів:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська картка, оформлена в будь-якому банку України.

При заповненні потрібно вносити паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, а також номер банківської картки максимально уважно.

Оформляючи заявку, вказуйте тільки справжню, фактичну адресу Вашого проживання.

Вказуйте також реальне місце роботи і діючий номер телефону підприємства, на якому Ви працюєте. Якщо ж Ви є співробітником великого підприємства, і начальник відділу кадрів може і не згадати хто Ви і як Ви виглядаєте, то тоді краще вказувати номер телефону начальника підрозділу, в якому Ви працюєте. Тому що дуже важливо, щоб посадова особа точно підтвердила факт Вашого працевлаштування в даній організації. Оформляючи кредит в CreditOn від Вас не потрібна довідка про доходи, але потрібно вказати місце Вашої роботи.

Розмовляючи з менеджером компанії "CreditOn" будьте готовим до того, щоб надати кілька людей, з якими можна зв'язатися для екстреного зв'язку з Вами. Це можуть бути члени Вашої родини, колеги, друзі. Без потреби цих людей не стануть турбувати, але надати контактні особи потрібно.

У розмові зі співробітником "CreditOn» не намагайтеся прикрасити своє фінансове становище, вказуйте реальну суму свого щомісячного доходу. Не варто завищувати рівень свого доходу. Чим більше Ваш оклад, тим є велика ймовірність, що Вам відмовлять у наданні потрібної суми грошей.

Завжди говоріть правду про відкриті кредити й інші фінансові зобов'язання. Цю інформацію дуже легко перевірити за допомогою інформації, яка є в Українському бюро кредитних історій. Тому якщо інформація не буде збігатися з Вашими словами, цілком імовірно у відмові позики.

Оформити заявку на кредит

Як підвищити ймовірність схвалення позики?
Лого
click fraud detection