Закордон з кредитом

Закордон з кредитом

Збираєтеся виїжджати за кордон? Але для цього потрібні кошти для підтвердження того факту, що Ви платоспроможні?

Що Ви можете платити за кордоном за товари і послуги? Тоді Вам потрібно зібрати цю саму суму. Де її взяти швидко і ефективно? Як отримати гроші, не беручи їх в борг у сусідів, родичів, друзів, колег?

Ви можете безумовно звернутися до банку для отримання позики, але що робити, якщо для отримання кредиту в банку може зайняти багато часу. Також для банку потрібно зібрати солідний пакет документів, який включає в себе довідку про доходи. А за статистикою кожен третій громадянин нашої країни працює неофіційно. Швидше за все буде відмова про видачу кредиту. Також Вам можуть відмовити в наданні кредиту в банку, якщо у Вас погана кредитна історія. Всі дані по Вашій кредитній історії знаходяться в Українському бюро кредитних історій.

Виїзд через кордон стає під питанням. Але рішення проблеми всупереч цим перешкодам є.

За допомогою мікрофінансової організації (МФО) КредитОн можна оформити позику всього за 15 хвилин. Позичальник оформляє позику на суму до 15 000 грн. і виїхати закордон стає можливим. І Вас вже можуть допустити до виїзду за територію України.

Як оформити мікрокредит в компанії КредитОн?

Для оформлення позики в нашій компанії необхідно надати мінімальний пакет документів, який складається з:

- паспорту;
- ідентифікаційного коду;
- номеру банківської картки.

Процес оформлення заявки відбувається онлайн, тому оформити мікрокредит від КредитОн, Ви можете з будь-якої точки України, без прив'язки до населеного пункту, місця роботи, відпочинку.

Заповнивши заявку, позичальник очікує до 15 хвилин, поки його анкета перевіряється за допомогою кредитного скорингу та менеджера компанії КредитОн. Після перевірки і позитивного рішення менеджера, гроші зараховуються на Вашу банківську картку, яку Ви вказали при заповненні заявки, вже через кілька хвилин.

Мікрокредити від КредитОн видаються без застав, поручителів, довідок про доходи, особам у віці від 18 до 70 років, які є громадянами України.

Оформити заявку на кредит

Закордон з кредитом
Лого
click fraud detection