Взяти кредит без банку

Чи можливо взяти гроші в кредит без банку?

На це питання можна відповісти: Так. Така можливість є, її надає сервіс онлайн кредитування CreditOn в Києві. Ця послуга доступна всім жителям України від 18 до 70 років незалежно від місця проживання.

Взяти кредит в банку можуть не всі. Наприклад, якщо Ви тимчасово безробітний, або працюєте, але офіційно не працевлаштовані, якщо Ви студент або пенсіонер з невеликою пенсією. У разі звернення за позикою в банк, потрібно надати довідку про дохід та поручителя. А якщо такої можливості немає, а гроші потрібні терміново? У цьому випадку на виручку прийде сервіс CreditOn.

Переваги кредитування через Інтернет

Процедура оформлення кредиту через Інтернет без звернення до банку дуже проста, досить мати паспорт, ІПН і доступ в Інтернет. Заповнюєте просту анкету із зазначенням прізвища, імені, по батькові, ІПН, номера телефону та адресою електронної пошти, отримуєте доступ в особистий кабінет. Вам надається можливість самим визначити суму позики (від 500 до 15 тис гривень) і термін погашення кредиту (мінімум - 65 днів). Після схвалення Вашої кандидатури (протягом 15 хв.) Ви отримуєте готівку на свою банківську картку. За користування наданими коштами Ви платите 1,9% за кожен день, платежі слід здійснювати кожні 10-ть днів. Ви можете достроково погасити свою заборгованість без переплати відсотків. Отже, онлайн кредитування має такі переваги:

  • отримання позики не залежить від місця проживання;
  • оформлення відбувається без відвідування банку;
  • не вимагається підписання договорів.

Оформити кредит без банку через сервіс CreditOn можна цілодобово і без вихідних.

Зручне погашення кредиту без банку

Сервіс CreditOn надає можливість не тільки швидко і зручно взяти кредит, але і пропонує три варіанти його погашення. Ви можете вибрати один із запропонованих способів і погасити заборгованість через термінал самообслуговування, перерахувавши гроші з картки банку або особисто відвідавши відділення банку.

Додаткову інформацію можна отримати в нашому контакт-центрі за телефоном або особисто щодня з 9-00 до 20-00.


click fraud detection