Кредит без офіційного працевлаштування

Вам терміново потрібні гроші - вихід є

У кожного трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші. Чи то Ви перевищили звичайний сімейний бюджет непередбаченими витратами, чи то не вистачає грошей на подарунок другу - що ж робити в цій ситуації? У друзів і родичів просити не хочеться, а банк не дасть позику, тому що у Вас немає офіційної роботи, отже, немає і довідки про доходи. Як же взяти кредит без офіційної роботи?

Вихід можна знайти в будь-якому положенні. У цьому випадку, краще всього, Вам звернутися за кредитом в сервіс CreditOn.

Чи можливо отримати кредит без офіційного працевлаштування?

Онлайн сервіс CreditOn створений для видачі швидких кредитів (протягом 15 хвилин) без довідок про доходи та поручителів. Для оформлення позики потрібен тільки паспорт, індивідуальний ідентифікаційний номер і вихід в Інтернет. Пройшовши просту процедуру реєстрації, Ви потрапляєте в особистий кабінет, рішення про видачу грошей приймається в мінімально короткий термін, ймовірність позитивного рішення - 80-90%. Готівкові кошти перераховуються на Вашу банківську картку. Такий спосіб отримання позики має явні переваги:

  • доступний цілодобово в будь-якому регіоні України;
  • не вимагає відвідування банку;
  • економить час, не потрібно підписувати договори;

За користування кредитом стягується плата 19 грн з кожної взятої 1000 гривень (1,9%). Ще одна перевага - кредит можна погасити достроково, Ви оплачуєте тільки фактичний час користування кредитом.

Перевага онлайн кредитування

Сервіс надається ТОВ "Дженесіс фінанс" всім громадянам України від 18 до 70 років. Ви можете взяти в борг суму від 500 до 15000 гривень. Але в сервісі CreditOn гроші не тільки швидко і зручно брати, їх зручно і повертати. Для цього Ви можете скористатися терміналом самообслуговування, банківською карткою або внести гроші особисто в касі банку.

CreditOn - це швидкий кредит, який можна отримати в будь-якому місці, де є Інтернет без зайвих витрат часу і довідок.


click fraud detection