Кредит без працевлаштування

Безвихідних ситуацій не буває

Періодично в нашому житті бувають моменти, коли гроші закінчуються в невідповідний момент - до зарплати ще далеко, а сім'ю треба годувати. Або Вас запросили на торжество, а без подарунка незручно йти. Потрібно десь позичити грошей, але у друзів і родичів просити не хочеться. Можна взяти кредит в банку, але ситуація ускладняється тим, що Ви тимчасово без роботи. Що ж робити? Вихід в ситуації, що склалася є.

Онлайн кредитування населення без працевлаштування

Таку послугу надає сервіс CreditOn, вона доступна всім жителям України, незалежно від місця проживання. Щоб взяти кредит онлайн безробітним, людям без працевлаштування, без доходів, потрібно тільки паспорт, ІПН і доступ в Інтернет. Ви можете навіть не виходити з дому.

Процедура оформлення та заповнення особистих даних не займе багато часу, а на прийняття рішення про виділення кредиту достатньо 15 хвилин. Відсоток схвалення дуже високий і становить 80-90%.

Сервіс CreditOn - оптимальний варіант отримати кредит безробітному, людям без працевлаштування. Він видається всім громадянам України від 18 до 70 років без довідки про доходи та залучення поручителів. Отримати кредит онлайн дуже вигідно, тому що:

  • оформлення через інтернет не вимагає відвідування банку;
  • Ви самі вказуєте необхідну суму кредитування;
  • мінімальні терміни отримання кредиту;
  • отримання кредиту не залежить від Вашого місця проживання.

Після схвалення Вашої кандидатури, готівкові гроші переводяться на Вашу банківську картку.

Онлайн кредитування - швидко, зручно, вигідно

При отриманні готівки в кредит, Ви виплачуєте всього 1,9% в день і самі визначаєте термін погашення, але не менше 65 днів, верхньої межі немає. Форму погашення заборгованості вибираєте зручну для себе. Передбачено кілька варіантів, Ви можете повернути борг через термінал самообслуговування, розплатитися банківською карткою або особисто відвідати відділення банку.

Користуючись послугами онлайн кредитування через сервіс CreditOn, Ви економите свій час.


click fraud detection