Кредити онлайн без відмови

Онлайн-кредитування без відмови - це легко

Якщо виникла необхідність в грошах для покупки побутової техніки, телефону або для старту підприємницької діяльності, але у Вас погана кредитна історія або ж хочеться уникнути довгої метушні з документами, є вихід - можна взяти кредит онлайн. У цьому Вам допоможе сервіс CreditOn. Тут не потрібно виписка про доходи або ще якісь зайві документи, тільки ідентифікаційний номер платника податків та паспорт. Також не знадобляться поручителі, що робить цю послугу ще доступнішою. Отримати кредит можна в будь-якому місці на території України і в будь-який зручний для Вас час.

Умови кредитування без відмови

Максимальна сума кредиту, яку може надати сервіс CreditOn, становить 15000 гривень. Кожен день стягується плата за користування кредитом - 19 гривень за кожні 1000 грн. Тобто за 15000 грн. коміссія становитиме 285 грн. щоденно. Її необхідно погашати, згідно з договором, кожні 10 днів. Також можна продовжити термін позики. У такому випадку, крайній термін погашення кредиту - необмежений, за умови регулярного погашення комісії. Найкоротший термін повної виплати кредиту - 65 днів.

Погасити борг можна, використовуючи банківську картку, за допомогою особистого кабінету або послуги інтернет-банкінгу. Для цього потрібно вказати наші реквізити і перевести гроші на рахунок. Також можна скористатися терміналами самообслуговування, які розташовані в більшості торгових центрів і магазинів. У терміналі необхідно вказати Ваш номер телефону і номер договору. Третій спосіб погашення - стандартний - через касу будь-якого з доступних Вам банків України.

CreditOn - гарант надійності

Скориставшись нашими послугами, Ви можете бути впевненим в:

  • швидкому доступі до суми до 15000 грн.;
  • цілодобовому прийому платежів;
  • доступності сервісу CreditOn;
  • прозорості (відсутності прихованих комісій);
  • надійності компанії «ДЖЕНЕСІС ФІНАНС», що надає сервіс CreditOn;

Якщо Вам потрібно терміново взяти онлайн-кредит без відмови, тоді пропонуємо скористатися сервісом CreditOn.


click fraud detection