Кредити для малого бізнесу

Відкриваємо малий бізнес з кредитами від CreditOn

Україна підтримує і заохочує відкриття малого бізнесу. Для тих, хто хоче відкрити свою справу створюються всі умови, проста процедура реєстрації та оформлення приватного підприємництва, видача кредиту.

Не у всіх підприємців в Україні є початковий капітал, багатьом доводиться починати з «нуля» і брати кредити на розвиток малого бізнесу. Банки готові видати кредит малому бізнесу, але потрібно дотриматися ряд умов - надати нерухомість під заставу, знайти поручителя, скласти приблизний бізнес-план розвитку, мати хорошу кредитну історію. Якщо не буде дотримана якась умова, у видачі грошей відмовлять.

Кредит під малий бізнес за 15 хвилин

У такій ситуації, коли банк відмовляє у видачі кредиту, або Вам терміново потрібні гроші, на виручку прийде сервіс CreditOn, організований в Києві. Але це не означає, що Ви повинні проживати в столиці, послуга доступна цілодобово для всіх громадян України від 18 до 70 років, незалежно від місця проживання.

Сервіс CreditOn пропонує просту форму реєстрації, де потрібно вказати своє ім'я, по батькові, прізвище, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти. Після схвалення Вашої кандидатури протягом 15 хвилин на банківську картку надійдуть замовлені кошти. Суму позики і термін погашення, Ви визначаєте самі від 500 до 15000 гривень і від 65 днів до повного погашення заборгованості.

За користування позиковими коштами потрібно кожні десять днів перераховувати 1,9% від загальної суми за кожен день. При несвоєчасній оплаті, додатково стягується 1% від суми за кожен день прострочення.

CreditOn - фінансує малий бізнес без паперової тяганини і додаткових довідок

Організатори онлайн кредитування створили всі умови не тільки для швидкого і зручного одержання грошей у борг, а й для їх повернення. Передбачено три варіанти погашення заборгованості - термінал самообслуговування, банківська карта, відвідування відділення банку особисто.


click fraud detection