Кредит пенсіонерам

Онлайн-кредит для пенсіонерів на території України: вигідні умови і низькі процентні ставки

Пенсійний вік є часом, коли гроші можуть знадобитися раптово і непередбачено. Ліки, день народження онука, сезонні витрати на господарство та інші потреби призводять до необхідності взяти невеликий пенсійний кредит. Україна має достатню кількість онлайн-сервісів які займаються позичанням невеликих сум практично всім повнолітнім клієнтам. Фірма Crediton спеціалізується на мікропозик.

Дана компанія запропонує пенсіонерці або пенсіонеру взяти кредит на вигідних умовах і отримати гроші відразу ж після його оформлення. Для цього не потрібно збирати безліч документів і шукати поручителів. Щоб отримати позику суму до 15 тис.грн., Потрібно заповнити онлайн-анкету, де Вас попросять вказати паспортні дані та ідентифікаційний код. Після відправлення заявки її переглядають фахівці і приймають рішення.

Нюанси видачі кредиту пенсіонерам

Гроші прийдуть прямо на картку, тому не потрібно ходити в банк і стояти в чергах. У компанії Crediton процентна ставка дорівнює 1,9% на 1000 грн. Мінімальний термін повернення взятої в борг суми становить 65 днів, а максимальний сторони визначають в процесі обумовлення умов.

Повернути гроші найпростіше, використовуючи сучасну систему інтернет-банкінгу. Якщо Вам складно розібратися в нових технологіях, скористайтеся послугами старого доброго банку. Погасити кредит можна в касі будь-якого відділення в своєму місті. Ще одним варіантом вважається застосування терміналу самообслуговування.

Де взяти і оформити кредит для пенсіонерів?

Щоб оформити у нас кредит, не потрібно витрачати свій час і нерви. Досить просто скористатися Інтернетом на будь-якому пристрої, що підтримує вихід в мережу. У разі позитивного відгуку компанії гроші прийдуть протягом вже 15 хвилин після відправлення заявки, не має значення, в якому місті країни Ви перебуваєте.