Кредити для військовослужбовців

Швидкий кредит учасникам бойових дій, військовослужбовцю

З плином життя у кожного виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Банки пропонують свої послуги і заманюють клієнтів вигідними пропозиціями. Але, насправді, пропозиції не такі вигідні, як здається на перший погляд, та й не всім кредити видають. На отримання кредиту з банку не можуть розраховувати безробітні, студенти, пенсіонери, тимчасово непрацюючі військовослужбовці.

Сервіс CreditOn Україна пропонує зручну систему видачі кредитів для учасників бойових дій, військовослужбовців.

Як взяти кредит військовому?

Для того, щоб взяти кредит військовослужбовцю, не обов'язково йти в банк, досить мати доступ в Інтернет. Це дуже зручно, так як на місці служби військових немає бухгалтерії і ніде взяти довідку про доходи. Сервіс CreditOn видає гроші в борг без довідок і поручителів протягом 15 хвилин з моменту звернення. Для цього потрібно зайти на сайт компанії і заповнити просту форму анкети, де слід вказати Ваше ім'я, по батькові, прізвище, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти. Ви самі замовляєте суму позикових коштів (від 500 до 15000 гривень) і термін, на який берете гроші (від 65 днів до повного погашення заборгованості). Готівкові гроші будуть зараховані на Вашу банківську картку.

Позичати військовослужбовцям від CreditOn дуже зручно, не потрібно залишати місце служби, витрачати час на збирання довідок та підписання договорів в приміщенні банку.

За умовами договору позичальник за користування кредитними коштами виплачує 1,9% від загальної суми позики за кожен день. Наприклад, за взяті 1000 гривень кредиту, Ви платите 19 грн

щодня. Платежі потрібно здійснювати кожні десять днів. За несвоєчасний платіж додатково стягується пеня в розмірі 1% від загальної суми позики.

Займати готівку в CreditOn - швидко брати, зручно погашати

Умовами договору передбачено три варіанти погашення кредиту - термінал, банківська карта, відділення банку. Ви вибираєте самі той варіант, який зручний для Вас.


click fraud detection