Кредит на тривалий термін

Взяти онлайн-кредит на тривалий термін під невеликі відсотки більше не проблема

Якщо Вам потрібен кредит на тривалий час, зверніться в онлайн-сервіс, який надає послуги з мікропозики. Україна має достатню кількість таких компаній, впевнене місце, серед яких займає Сrediton. Дана фірма дозволить Вам отримати гроші в борг у сумі до 15 тисяч гривень на найвигідніших умовах на тривалий термін.

Довгостроковий кредит видається на основі поданої потенційним клієнтом заявки. У ній необхідно вказати свої паспортні дані та ідентифікаційний код. Заповнена анкета розглядається негайно досвідченими фахівцями. Майже в 90% випадків відповідь буває позитивним.

Як взяти і погасити довгостроковий кредит в Україні онлайн без проблем

Гроші, взяті в борг у компанії Сrediton, перераховуються на пластикову картку через 15 хвилин з моменту заповнення анкети. Відсоткова ставка дорівнює 19 грн. на кожну тисячу. Повернути кошти можна кількома способами. Найшвидшим і легким з них вважають використання системи Інтернет-банкінгу. З її допомогою Ви перерахуєте кошти на рахунок компанії за лічені хвилини. Також є варіанти: застосування терміналу самообслуговування або похід в банк.

Переваги співпраці з Сrediton

Взявши кредит у нас на довгий термін, Ви можете збільшити час виплати в разі відсутності можливості його погашення. Послуга пролонгації надається абсолютно безкоштовно за умови оплати відсотків за використання коштів. Це дозволить продовжити термін повернення позичених грошей на 10 днів.

У нас також можливо без штрафів достроково погасити кредит. Після цього відсотки продовжують накопичуватися тільки на решту неповернутої суми.

Оформлення кредиту є в будь-якій точці України, де є доступ до Інтернету. При цьому не потрібно нікуди ходити і збирати цілий пакет документів.


click fraud detection