Довгостроковий кредит на банківську карту

Як отримати кредит на банківську карту не виходячи з дому

У нашому повсякденному житті постійно відбувається безліч подій, радісних і не дуже. Багато з них вимагають термінових капіталовкладень, тобто гроші Вам потрібні прямо сьогодні або завтра, а оформити банківський кредит неможливо з різних причин: немає постійної офіційної роботи, немає часу взяти довідку про доходи при наявності роботи, немає поручителів, погана кредитна історія, не виплачені кредитні зобов'язання в інших банках і т.д. Особливо важливо отримання миттєвого позики, якщо потрібна термінова покупка ліків або мають бути витрати на лікування.

Все, що Вам потрібно в такому випадку - це зайти на наш сайт через Інтернет, використовуючи будь-який пристрій: мобільний телефон, планшет або комп'ютер і оформити кредит онлайн. Вже через 15 хвилин потрібна сума виявиться на банківській картці і Ви можете здійснювати покупки, розраховуючись через термінал. У наш час термінали є практично в кожному магазині і аптеці, тому так актуально стало використання банківських карт. Власники картки VISA зможуть розплатитися нею в будь-якій країні, де приймають картки цього типу. Тому так важливо мати картку міжнародного зразка завжди з собою. Вона може знадобитися в найнесподіваніший момент.

Оформити кредит на картку на тривалий термін

CreditOn - онлайн-сервіс, який займається мікрокредитуванням громадян на термін від 65 днів. Він був заснований компанією ТОВ «Дженесіс фінанс», яка вже кілька років веде свою успішну діяльність на фінансовому ринку України. Вся документація компанії представлена у відкритому доступі. Кожен може ознайомитися зі статутом і всієї фінансовою звітністю. Ви можете довіряти нам, тому що ми працюємо абсолютно прозоро.

Розглянемо ситуацію на прикладі. Припустимо, Вам терміново знадобилася 1000 гривень на певні потреби. Зайдіть в Інтернеті на наш сайт, заповніть реєстраційну форму, вкажіть там свої паспортні дані та ідентифікаційний код, номер телефону і, по можливості, електронну адресу. Заповніть електронний договір - знадобиться всього лише ввести суму, яка необхідна, і терміни погашення. Наші менеджери розглянуть Ваш запит. 90% запитів отримують позитивну відповідь. Після прийняття позитивного відповіді Вам переведуть гроші на банківську картку.

Плата за користування кожною тисячею гривень становить 19 грн. в день, а це всього 1,9%. Плату необхідно вносити на наш розрахунковий рахунок кожні 10 днів. Тобто через десять днів необхідно поповнити наш розрахунковий рахунок на 190 грн. І так до закінчення терміну, на який взяли на себе фінансові зобов'язання. Таким чином, Ви платите тільки за кожен день користування кредитом і в кінці виплачуєте всю суму. Ніяких підводних каменів і прихованих комісій. Все просто і чесно. Повернення грошей відбувається на наш розрахунковий рахунок. Ви можете зробити це за допомогою будь-якого платіжного терміналу, банківською карткою або готівкою у відділенні банку. І запам'ятайте, немає безвихідних ситуацій, CreditOn допоможе Вам вирішити будь-яку проблему.


click fraud detection