Гроші в розстрочку

Взяти гроші в розстрочку - просто, як ніколи

Все наше життя складається з різних подій. Вони бувають настільки непередбачувані, що можуть застати нас зненацька. І не тільки в емоційному сенсі. На жаль, в наш час не обійтися без грошей. Однак складна економічна ситуація не дозволяє нам вільно розпоряджатися грошима. Доводиться на всьому економити, складати чіткий бюджет і все одно, нам постійно не вистачає грошей. А тут ще весілля у кращого друга або поломка пральної машини! Сервіс CreditOn - Ваш порятунок в ситуації, що склалася. Ми пропонуємо взяти гроші в розстрочку на короткий проміжок часу.

Погасити кредит можна з найближчої зарплати або через 2-3 місяці. Даний вид кредиту став носити назву "мікрокредитування". Його сенс полягає в наданні невеликих сум грошей громадянам, які в силу обставин, що склалися не можуть взяти кредит в розстрочку в іншій фінансовій установі.

Про що потрібно знати під час мікрокредитування

Існує проста процедура, яка дозволить Вам вже протягом 15 хвилин стати володарем певної суми грошей. Все що потрібно, це доступ в Інтернет через комп'ютер, планшет або мобільний телефон і банківська картка. На нашому сайті пройдіть процедуру реєстрації, дайте відповідь на питання про себе і введіть паспортні дані. Після чого ми з Вами укладемо електронний договір, який описує всі зобов'язання сторін. Все що Вам необхідно знати про даний вид позики:

  • сума, доступна для мікрокредитування - 500 -15 000 грн .;
  • процентна ставка в день - 1,9%
  • необхідність оплачувати користування кредитом кожні десять днів.
  • не потрібно брати довідку про доходи;
  • мінімальний термін кредитування - 65 днів;
  • можливо достроково погасити або продовжити терміни кредитування.

Переваги онлайн кредитування в Україні

Головними перевагами співпраці з сервісом CreditOn є простота отримання грошових коштів. Якщо Ви маєте погану кредитну історію, непогашені кредити в інших банках, не маєте офіційної роботи, майна і поручителів, то все одно у Вас великі шанси отримати кредит. Виплачувати позику також просто, як і отримувати кредит в розстрочку. Важливо, не забувати оплачувати комісію за користування фінансами кожні 10 днів. Разом з цим можете зменшувати «тіло» кредиту, тобто погашати його частково. Повертати борг за допомогою таких дій:

  • на наш розрахунковий рахунок у відділенні будь-якого банку;
  • через платіжний термінал;
  • за допомогою Інтернет-банкінгу не виходячи з дому.

click fraud detection