Короткостроковий кредит

Як взяти кредит на короткий термін

Чи траплялися у Вас такі ситуації, що гроші потрібні прямо зараз, а до зарплати залишається кілька днів? Позичити велику суму навіть на пару днів немає у кого, а оформляти кредит в банку довго або ж, в цілому, неможливо через відсутність офіційної роботи або з яких-небудь ще причин. Для таких цілей був створений чудовий фінансовий сервіс CreditOn, який займається кредитуванням всіх верств населення: працюючих громадян, пенсіонерів, студентів, мам в декреті. Ми раді допомогти кожному, чий вік від 18 до 70 років. Все, що для цього потрібно - Інтернет і банківська картка, на яку ми перешлемо Вам гроші.

Компанія ТОВ «Дженесіс фінанс» вже кілька років веде успішну діяльність на фінансовому ринку України. За цей час ми допомогли сотням тисяч українців вирішити їхні фінансові труднощі, знайти вихід їз складних життєвих ситуацій або ж просто добре відпочити і розслабитися. Наприклад, Вам запропонували гарячий тур за відмінною ціною? Як можна втратити такий шанс? Тут на допомогу приходить мікрокредитування.

Умови отримання короткострокового кредиту

Короткостроковий кредит - це найпоширеніша форма кредитних відносин. Головною умовою є повернення грошових коштів протягом одного року. На практиці це один - три місяці. Але трапляється і так, що гроші потрібні всього на тиждень. Для нашої компанії CreditOn - це не проблема. Ми надамо позику в розмірі від 500 до 15000 гривень строком від 65 днів. Однак, Ви маєте повне право достроково погасити свій борг перед нами. За умовами договору, який Ви заповнюєте після реєстрації на сайті, необхідно оплачувати комісію за кожен день користування грошовою сумою в розмірі 1,9%. Перераховувати їх необхідно кожні 10 днів. Для того, щоб достроково погасити свій кредит, потрібно сплатити відсотки за кожен день користування плюс виплатити саме «тіло» кредиту. Це дуже просто і зрозуміло кожному. Якщо залишилися якісь питання, зверніться до наших менеджерів. Вони чемно скажуть і допоможуть в оформленні кредиту.

Переваги короткострокових кредитів на CreditOn

Перевагами співпраці з нашою компанією є:

  • швидкі кредити на будь-яку кількість днів без довідок про доходи, поручителів, застави та інших умов;
  • у нас Ви знайдете найвигідніші умови кредитування: видача потрібної суми за 15 хвилин, низькі відсотки;
  • зручні способи повернення грошей через платіжні термінали, у відділенні банку, зі своєї карти в особистому кабінеті на сайті;
  • простота оформлення кредиту, не виходячи з дому.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • оплата тільки за дні використання кредитних коштів;
  • 90% громадян, які звернулися до нас, отримали позитивну відповідь на свою заявку.