Кредит без довідки про доходи

Непередбачені ситуації трапляються з кожним - що робити?

Кожен з нас опинявся в ситуації, коли терміново потрібні гроші, а до зарплати ще далеко, у друзів просити не дуже зручно. Що ж робити в такому випадку? Можна звернутися в найближчий банк. Але оформлення необхідних для цього довідок займе багато часу. Та й немає 100% гарантії, що Ви отримаєте в борг необхідну суму, банк може відхилити Вашу кандидатуру. До того ж в банку доведеться провести деякий час, підписуючи купу паперів, договорів, платити додаткові суми за відкриття вкладу, його страхування.

Хочу отримати кредит від банку, не виходячи з дому

Для вирішення Вашої проблеми створений сервіс CreditOn Україна, послуги якого надає компанія ТОВ "Дженесіс фінанс". Немає ніякої різниці, в якому місті Ви проживаєте: Київ, Одеса чи Львів - послуги центру доступні по всій Україні. Для оформлення заявки на отримання кредиту Вам не доведеться навіть покидати затишний диван, все, що потрібно - вихід в Інтернет.

Заходьте на сайт CreditOn, проходьте просту реєстрацію, де потрібно заповнити Ваші персональні дані (П.І.Б., ІПН, телефон, адреса електронної пошти). Якщо Ви хочете взяти кредит готівкою онлайн без довідки про дохід та поручителів швидко, без зайвої паперової тяганини, можна звернутися в сервіс CreditOn Україна в Києві, Одесі та інших містах країни.

Ви можете взяти необхідний грошовий кредит готівкою, без довідки про доходи, в сумі від 500 грн до 15000 грн, які будуть перераховані на Вашу банківську карту протягом мінімального часу. Послуга надається всім жителям України у віці від 18 до 70 років.

Переваги онлайн кредитування

Оформлення кредиту через сервіс CreditOn має такі переваги:

  • економія часу; оформлення займає 15 хвилин;
  • відсутність довідок про доходи;
  • мінімальна комісія (19 грн з кожної наданої 1000 грн).

Подати заявку на оформлення онлайн-кредиту і отримати кредит готівкою без довідки про дохід та поручителів, можна цілодобово. На всі Ваші запитання, співробітники контакт-центру дадуть відповідь кожен день з 9-00 до 20-00.

Для погашення кредиту передбачено кілька варіантів: через термінал, перерахуванням коштів на банківську картку, особисто у відділенні банку.

Кредити сервісу CreditOn легко брати і зручно погашати.