• Реєстрація
  • Увійти

Кредит без застави для бізнесу

Відкриття бізнесу з нуля - не проблема

Вітаємо! Ви нарешті зважилися на відкриття своєї справи! Напевно, довго виношували ідею, розробляли бізнес-план, продумували дрібниці. І ось, є ідея, є методи її втілення, не вистачає тільки фінансової підтримки. Банки відмовляють через відсутність довідки про доходи з місця роботи, майна у Вас поки немає, поручителів теж. Що ж робити в ситуації, що склалася? Сервіс CreditOn готовий допомогти Вашому бізнесу і запропонувати займ онлайн на карту миттєво на Вигідних умовах. Звичайно ж, бізнес буде приносити доходи в найближчому майбутньому, тому зможете його швидко погасити. Все, що Вам знадобиться це паспорт, ідентифікаційний код, комп'ютер (планшет, телефон) і вихід в інтернет. CreditOn надасть кредит для бізнесу без застави, поручителів і довідки про доходи.

Кредити за 15 хвилин
Швидко

Гроші будуть у Вас через 15 хвилин

Спосіб отримання
Просто

Все що вам потрібно - це інтернет і банківська картка

Прозорі умови кредитування
Прозоро

Ніяких прихованих платежів і комісій

Перше, що необхідно зробити - це зареєструватися на нашому сервісі. Для цього заповніть анкету та вкажіть інформацію про себе, адреса електронної пошти та контактні телефони. Після чого в електронному договорі вкажіть суму позики і термін його погашення. Наш сервіс надає різні види кредитів громадянам від 18 до 70 років. Сума кредиту 500 - 15000 грн. Мінімальний термін погашення 65 днів.

Мікрокредитування в Україні за останні роки стало дуже популярним. Його сенс полягає в наданні громадянам невеликих сум грошей на різні потреби. Його видають на термін до одного року. У більшості випадків, його погашають за 1-3 місяці.

Умови повернення позикових коштів

Сервіс надано компанією ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»", яка веде успішну фінансову діяльність вже кілька років. Всі офіційні документи і звітність можете знайти в Інтернеті у відкритому доступі. Розрахувати відсоток за використання грошових коштів дуже просто. Ви платите 19 грн.с кожної тисячі гривень в день, тобто 1,9%. Термін виплати комісії - кожні 10 днів. Бажано оплачувати вчасно, інакше буде нараховуватися пеня за кожний день прострочення. Оплатити можна на наш розрахунковий рахунок, скориставшись терміналом самообслуговування. Їх можна знайти в багатьох магазинах і супермаркетах. Якщо у Вашому місті відсутні такі термінали, оплатіть в своєму особистому кабінеті за допомогою банківської картки або в будь-якому відділенні банку через касу на наш розрахунковий рахунок. Можете вносити тільки комісію за користування, а можете частково погашати і «тіло» кредиту. Наприклад, Ви зайняли 10000 гривень, через 10 днів необхідно внести 1900 грн. коміссіі і Ви хочете повернути 5000 гривень. То наступні 10 днів комісія буде нараховуватися на залишок суми, тобто на 5 тисяч гривень. Дострокове погашення кредиту можливе шляхом оплати комісії за фактичну кількість днів користування та позикової суми в повному обсязі. Продовження терміну кредиту відбувається автоматично за рахунок оплати комісії користування. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, зверніться до наших консультантів. Вони допоможуть розібратися в кредитних темах і нададуть допомогу в оформленні кредиту.

Швидкі кредити в містах України

girl
Людмила з Кіровограда оплатила кредит на 7 400 грн
girl
Богдан з Запоріжжя отримав кредит на 4 300 грн
girl
Жанна з Києва подала заявку на 2 100 грн
girl
Гліб з Кіровограда отримав кредит на 5 800 грн
girl
Максим з Львова оплатив кредит на 15 000 грн
girl
Руслан з Харкова оплатив кредит на 7 100 грн
girl
Євген з Дніпропетровська подав заявку на 7 300 грн
girl
Поліна з Кіровограда подала заявку на 9 100 грн
girl
Михайло з Рівного оплатив кредит на 1 600 грн
girl
Богдан з Львова отримав кредит на 9 400 грн
girl
Олексій з Сум подав заявку на 9 800 грн
girl
Леонід з Миколаєва оплатив кредит на 4 800 грн
girl
Михайло з Харкова подав заявку на 1 700 грн
girl
Жанна з Луцька отримала кредит на 4 800 грн
girl
Микола з Ужгорода оплатив кредит на 13 000 грн
girl
Леонід з Харкова подав заявку на 11 100 грн
girl
Ірина з Кіровограда оплатила кредит на 4 900 грн
girl
Юлія з Івано-Франківська отримала кредит на 7 000 грн
girl
Іван з Вінниці подав заявку на 6 200 грн
girl
Катерина з Запоріжжя оплатила кредит на 8 100 грн
click fraud detection