Кредит без застави для бізнесу

Відкриття бізнесу з нуля - не проблема

Вітаємо! Ви нарешті зважилися на відкриття своєї справи! Напевно, довго виношували ідею, розробляли бізнес-план, продумували дрібниці. І ось, є ідея, є методи її втілення, не вистачає тільки фінансової підтримки. Банки відмовляють через відсутність довідки про доходи з місця роботи, майна у Вас поки немає, поручителів теж. Що ж робити в ситуації, що склалася? Сервіс CreditOn готовий допомогти Вашому бізнесу і запропонувати кредит на Вигідних умовах. Звичайно ж, бізнес буде приносити доходи в найближчому майбутньому, тому зможете його швидко погасити. Все, що Вам знадобиться це паспорт, ідентифікаційний код, комп'ютер (планшет, телефон) і вихід в інтернет. CreditOn надасть кредит для бізнесу без застави, поручителів і довідки про доходи.

Перше, що необхідно зробити - це зареєструватися на нашому сервісі. Для цього заповніть анкету та вкажіть інформацію про себе, адреса електронної пошти та контактні телефони. Після чого в електронному договорі вкажіть суму позики і термін його погашення. Наш сервіс надає різні види кредитів громадянам від 18 до 70 років. Сума кредиту 500 - 15000 грн. Мінімальний термін погашення 65 днів.

Мікрокредитування в Україні за останні роки стало дуже популярним. Його сенс полягає в наданні громадянам невеликих сум грошей на різні потреби. Його видають на термін до одного року. У більшості випадків, його погашають за 1-3 місяці.

Умови повернення позикових коштів

Сервіс надано компанією ТОВ "ДЖЕНЕСІС ФІНАНС", яка веде успішну фінансову діяльність вже кілька років. Всі офіційні документи і звітність можете знайти в Інтернеті у відкритому доступі. Розрахувати відсоток за використання грошових коштів дуже просто. Ви платите 19 грн.с кожної тисячі гривень в день, тобто 1,9%. Термін виплати комісії - кожні 10 днів. Бажано оплачувати вчасно, інакше буде нараховуватися пеня за кожний день прострочення. Оплатити можна на наш розрахунковий рахунок, скориставшись терміналом самообслуговування. Їх можна знайти в багатьох магазинах і супермаркетах. Якщо у Вашому місті відсутні такі термінали, оплатіть в своєму особистому кабінеті за допомогою банківської картки або в будь-якому відділенні банку через касу на наш розрахунковий рахунок. Можете вносити тільки комісію за користування, а можете частково погашати і «тіло» кредиту. Наприклад, Ви зайняли 10000 гривень, через 10 днів необхідно внести 1900 грн. коміссіі і Ви хочете повернути 5000 гривень. То наступні 10 днів комісія буде нараховуватися на залишок суми, тобто на 5 тисяч гривень. Дострокове погашення кредиту можливе шляхом оплати комісії за фактичну кількість днів користування та позикової суми в повному обсязі. Продовження терміну кредиту відбувається автоматично за рахунок оплати комісії користування. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, зверніться до наших консультантів. Вони допоможуть розібратися в кредитних темах і нададуть допомогу в оформленні кредиту.


click fraud detection