Гроші до зарплати

Гроші в борг до зарплати можна отримати легко і швидко з компанією CreditOn

У кожній родині трапляються непередбачені витрати, в результаті грошей до зарплати не вистачає. Гроші потрібні на короткий термін, з такою проблемою в банк не підеш. Виходом в даній ситуації стане звернення за грошима з швидким кредитом до зарплати онлайн в компанію CreditOn Київ Україна. Проживання в іншому місті нашої країни не стане перешкодою для отримання позики.

Всі заявки розглядаються в онлайн режимі, Вам не потрібно навіть виходити з дому. Кредити надаються всім громадянам України віком від 18 до 70 років. CreditOn кредитує студентів, пенсіонерів, мам в декреті, осіб, які не мають офіційного працевлаштування та з поганою кредитною історією.

Як оформити отримання швидкого кредиту онлайн до зарплати з компанією CreditOn?

Для того, щоб взяти терміново гроші в борг до зарплати необхідно зайти на сайт CreditOn і заповнити заявку. У ній потрібно вказати свої ім'я, по батькові, прізвище, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти. Прикріпити скан документа, що посвідчує особу і відправити на пошту компанії. Після цього з Вами зв'яжеться наш співробітник, щоб уточнити деталі договору. Такий тип позики грошових коштів на короткий час вигідний тим, що:

  • економите час;
  • самостійно визначаєте суму позики, терміни і варіанти його повернення;
  • можливість дострокового погашення без переплати;

Наша компанія пропонує позики від 500 до 15000 гривень під 1,9% в день. Це означає, що якщо Ви позичили 1000 гривень, плата за користування позикою складе 19 гривень в день. Кінцевий термін виплати відсотків не встановлюється. Ви можете продовжувати його так довго, як Вам потрібно, за умови регулярної сплати відсотків кожні десять днів. За несвоєчасну оплату додатково стягується пеня в розмірі 1% від загальної суми боргу в день.

Компанія CreditOn надає можливість дострокового погашення боргу зі сплатою відсотків тільки за дні фактичного користування позикою, без зайвих переплат.

Швидкий сервіс отримання кредиту до зарплати

Взяти гроші в борг до зарплати і оформити швидкий кредит з CreditOn має свої переваги:

  • відсоток схвалення кандидатури позичальника дуже високий, він становить 80-90%;
  • час оформлення і отримання позики 10-20 хвилин;
  • позика можлива готівкою, на банківську карту або електронний гаманець;

Погашати заборгованість можна будь-яким, зручним для Вас способом - через відділення банку, термінал самообслуговування, банківською карткою.

Оформляти швидкий кредит до зарплати з CreditOn легко і швидко.