Кредити до зарплати

Доступні гроші до зарплати на банківську картку

Ви строго вели облік своїх фінансових надходжень, чітко спланували всі витрати, але раптом виникли непередбачені витрати і грошей до зарплати не вистачило? У Вас є унікальна можливість скористатися послугами сервісу CreditOn Україна і отримати моментально необхідну суму на банківську картку. Ви можете отримати гроші до зарплати на свою карту онлайн з будь-якого міста України. Не потрібно надавати довідку про доходи або шукати людей, які можуть поручитися за Вас. Знадобляться тільки паспортні дані, ідентифікаційний код.

В Україні представлено безліч кредитних організацій, але тільки завдяки компанії CreditOn, Ви зможете користуватися грошима вже через 15 хвилин після оформлення заявки. Таку пропозицію не знайдете ні в одному банку країни. Будуть потрібні довідки про доходи, заставу майна, поручителі. Навіть маючи все це, можете отримати відмову від фінансової установи. З нами все по-іншому. Просто подайте заявку.

Умови надання кредиту

Отже, після того, як вирішили взяти гроші в кредит, слід визначитися, яка сума Вам потрібна. Припустимо, до зарплати не вистачає 2000 гривень. Слід зазначити, що переплата складе всього 38 грн з кожної тисячі гривень, тобто 1,9% в день. Плату за користування грошима необхідно вносити кожні 10 днів. Так, через 10 днів Ви повинні покласти на наш розрахунковий рахунок всього 380 грн. Можете достроково погасити свій кредит, а також продовжити терміни використання кредиту. Щоб це зробити - сплатити за попередні дні користувачі і зв'яжіться з представниками нашої організації для обговорення ситуації. Всі пункти прописуються в договорі. Тут вказано мінімальний термін погашення позики - близько 70 днів. Максимальний термін прописується в призначеному для користувача угоді. Оплатити кредит можна використовуючи банківський термінал, в будь-якому банківському відділенні на наш розрахунковий рахунок, через свій особистий кабінет на нашому сайті.

Наші переваги перед іншими фінансовими організаціями

Основними перевагами співпраці з компанією CreditOn є:

  • можливість швидкого отримання кредиту, не пред'являючи супутні документи;
  • надання вигідних умов кредиту;
  • оплачуєте тільки фактичне використання коштів;
  • мінімальний пакет документів для надання позики;
  • великий відсоток ймовірності, що Вашу заявку приймуть.

click fraud detection