Кредит готівкою

Взяти кредит готівкою легко з CreditOn

На сьогоднішній день кредитний ринок України активно розвивається і з'явилася така можливість, як взяти кредит онлайн. Цей спосіб позики має ряд переваг. Одне з головних плюсів - це можливість здійснити таку операцію через Інтернет в будь-якій точці України. Взяти кредит готівкою онлайн через Інтернет можна в Кривому Розі, Полтаві, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Кременчузі, Чернігові, а також у містах Житомир, Київ, Черкаси, Харків, Одеса, Кіровоград, Вінниця та інших містах України. Крім цього для отримання позики Вам не потрібно надавати виписку про доходи, а також шукати поручителів. Все, що потрібно - надати паспортні дані, ІПН і мати вихід в Інтернет. Ця послуга доступна всім громадянам України від 18 до 70 років. Ми кредитуємо пенсіонерів, студентів, безробітних та осіб з поганою кредитною історією.

Особливості онлайн кредитування в CreditOn

Оформляючи позику через Інтернет у CreditOn Україна, Ви погоджуєтесь виконувати певні вимоги, прописані договором. З ними можна ознайомитися на головній сторінці сайту. Процентна ставка становить 1,9% в день і не залежить від суми позики. Для прикладу: якщо Ви взяли борг 1000 гривень, то доведеться платити 19 гривень в день. За несвоєчасний платіж додатково стягується пеня в розмірі 1% в день від загальної суми. Ми надаємо позику від 500 до 15000 гривень. Мінімальний термін погашення кредиту 65 днів, максимального - немає. Ви можете продовжувати термін погашення до повного виконання своїх зобов'язань, за умови регулярного погашення відсотків кожні десять днів. Погасити взятий готівковий кредит можна такими способами:

  • через банк, розрахувавшись готівкою;
  • скористатися терміналом самообслуговування;
  • через особистий кабінет CreditOn або банківською картою;

Крайнього терміну погашення заборгованості немає, необхідно лише проводити оплату за відсотками кожні 10 днів протягом терміну користування позикою.

CreditOn виручить Вас в будь-якій точці України і в будь-який час

Можливість взяти гроші в кредит і отримати готівку швидко, без паперової тяганини, тепер є не тільки в містах Київ, Кривий Ріг, а й в Кіровограді, Маріуполі та в інших містах, список яких можна дізнатися на нашій сторінці. Погасити заборгованість по кредиту через особистий кабінет CreditOn можна цілодобово.

Всі клієнти нашої компанії реєструються і дані передаються в УБКІ, тому кожен закритий кредит підвищує Ваш рейтинг і покращує кредитну історію.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном в нашому контакт-центрі, який працює з 9-00 до 20-00, щодня.


click fraud detection