Кредит на бізнес

Онлайн-кредит: доступна допомогу підприємству за лічені хвилини

Якщо виникла необхідність отримати в борг суму грошей до 15 тис. грн. для розвитку бізнесу, Україна має досить багато різних компаній, що видають малі кредити через Інтернет. Однією з таких фірм є Crediton. Вона надає можливість всім бажаючим оформити швидкe позику з мінімальною ставкою. Бізнесмени досить часто потребують додаткових коштів. Звернувшись в банк, вони ризикують заплатити досить багато відсотків. Оскільки він розглядався онлайн-сервісу Ви зможете отримати кредит для бізнесу з максимально вигідними умовами.

Щоб укласти домовленість з компанією crediton, необхідно просто заповнити швидку заявку через інтернет, вказавши свої дані з паспорта та ІПН. Анкета перевіряється близько 15-20 хвилин. У разі прийняття фахівцями позитивного рішення, гроші відразу будуть перераховані на Вашу банківську картку.

Вигідні умови кредиту підприємцям

Бізнес - копітка справа, яка постійно вимагає вкладень і деяких ризиків. Взявши кредит під невеликі відсотки в компанії Crediton, Ви отримаєте оптимальний спосіб зайняти невелику суму на перший час. Повернути гроші можна в термін від 65 днів. Максимальний поріг встановлюється сторонами, які домовляються (в даному випадку - це фірма і підприємець).

Кредит можна погасити достроково, виплативши суму позики + нараховані відсотки. Також дозволяється пролонгувати повернення коштів на 10 днів. Сплатити борг найпростіше за допомогою пластикової картки і системі Інтернет-банкінгу. Також можна скористатися терміналом самообслуговування або звернувшись в касу будь-якого прилеглого банку.

Взяти гроші в кредит під бізнес в Україні в компанії Crediton

Наша компанія працює з метою допомогти всім своїм клієнтам. Її робота побудована на трьох основних принципах:

  • чесність;
  • швидкість;
  • прозорість.

Якщо Ви берете гроші у нас в борг, можете бути впевненими, що тут Вас не обдурять. Ми не стягуємо ніяких додаткових комісій, платежів або штрафів. Все обговорюється при укладанні угоди. Оформити кредит можна з будь-якого міста України за умови наявності у потенційного клієнта пластикової карти і можливості доступу до Інтернету.


click fraud detection