• Реєстрація
  • Увійти

Кредит на лікування

Взяти гроші в кредит на лікування за 15 хвилин

Багато вже помітили, як виросли ціни на ліки в останні роки. Навіть, якщо Ви чітко плануєте свій бюджет, то хвороба когось із родини може похитнути його. На лікування навіть банальної застуди потрібні великі гроші, що ж говорити про більш серйозні захворювання. У житті можуть статися будь-які ситуації, від яких ніхто не застрахований. Здоров'я - це головне, тому на ньому не можна економити. Що ж робити, якщо грошей не вистачає? А вони потрібні терміново. Наприклад, хтось потрапив у лікарню, терміново потрібні гроші на операцію і немає часу на всю цю паперову тяганину з приводу оформлення, очікування позитивного результату. На допомогу прийде терміновий позик без дзвінків родичам від CreditOn. Він представлений компанією ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»», діяльність якого регулюється законодавством України.

Кредити за 15 хвилин
Швидко

Гроші будуть у Вас через 15 хвилин

Спосіб отримання
Просто

Все що вам потрібно - це інтернет і банківська картка

Прозорі умови кредитування
Прозоро

Ніяких прихованих платежів і комісій

Вигідні умови кредитування

Взяти гроші в кредит на операцію чи лікування можна в сумі від 500 до 15 тисяч гривень. Надалі доведеться ретельно спланувати свої фінансові потоки і дотримуватися всіх умов погашення боргу. Вартість користування кредитними коштами складає 1,9% в день, простими словами, Ви платите 19 грн. в день за кожні 1000 гривень. Припустимо сума Вашого кредиту становить 5000 гривень, то кожні десять днів необхідно вносити на наш розрахунковий рахунок всього 900 гривень. Це можна зробити через Інтернет-банкінг, термінал самообслуговування або в будь-якому відділенні банку. По закінченню терміну, який вказаний в договорі, Ви погоджуєтесь погасити «тіло» кредиту. Є можливість дострокового, часткового погашення і продовження терміну кредитування. Можете погашати кожні 10 днів тільки суму комісії, а можете зменшувати і «тіло» кредиту, тоді відсотки в наступний раз будуть менше. Процедура отримання кредиту займе у Вас не більше 15 хвилин. Все що потрібно для цього - банківська картка та інтернет. Для початку слід зареєструватися на нашому сервісі. Вам запропонують відповісти на стандартні запитання: ПІБ, рік народження, прописка, ідентифікаційний номер, електронна адреса. Необхідно вказати суму грошей, яка Вам потрібна і терміни її повернення. Наші співробітники приймуть рішення протягом декількох хвилин і відразу переведуть гроші на карту.

Кредити онлайн - це швидко і вигідно

Навіть, якщо Ви перебуваєте в лікарні, оформіть кредит онлайн з Вашого мобільного телефону і вже через 15 хвилин зможете оплатити ліки в аптеці через платіжний термінал. Це дуже зручно. У сервісі також відсутні приховані комісії. Ви платите тільки за ті дні, коли користуєтеся грошима. У нас отримаєте найвигідніші умови кредитування, видачу грошей без поручителів, довідок про доходи. Тому можна сказати з упевненістю, якщо потрібен терміновий кредит, CreditOn - найкраще місце для його отримання. Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть в оформленні.

Швидкі кредити в містах України

girl
Олег з Сум оплатив кредит на 14 600 грн
girl
Вероніка з Харкова оплатила кредит на 13 800 грн
girl
Євген з Луцька оплатив кредит на 11 200 грн
girl
Павло з Житомира отримав кредит на 3 600 грн
girl
Ніна з Одеси оплатила кредит на 8 500 грн
girl
Павло з Вінниці отримав кредит на 7 800 грн
girl
Анатолій з Києва оплатив кредит на 13 400 грн
girl
Людмила з Луцька отримала кредит на 2 600 грн
girl
Софія з Івано-Франківська оплатила кредит на 8 400 грн
girl
Семен з Чернігова отримав кредит на 14 100 грн
girl
Микола з Києва оплатив кредит на 7 200 грн
girl
Тарас з Києва отримав кредит на 12 100 грн
girl
Леонід з Житомира оплатив кредит на 9 400 грн
girl
Дмитро з Житомира подав заявку на 13 800 грн
girl
Тарас з Миколаєва оплатив кредит на 6 300 грн
girl
Софія з Чернівців подала заявку на 6 600 грн
girl
Євген з Полтави подав заявку на 6 500 грн
girl
Марія з Чернівців отримала кредит на 5 900 грн
girl
Юлія з Чернігова отримала кредит на 6 800 грн
girl
Гліб з Полтави подав заявку на 7 700 грн
click fraud detection