Кредит на лікування

Взяти гроші в кредит на лікування за 15 хвилин

Багато вже помітили, як виросли ціни на ліки в останні роки. Навіть, якщо Ви чітко плануєте свій бюджет, то хвороба когось із родини може похитнути його. На лікування навіть банальної застуди потрібні великі гроші, що ж говорити про більш серйозні захворювання. У житті можуть статися будь-які ситуації, від яких ніхто не застрахований. Здоров'я - це головне, тому на ньому не можна економити. Що ж робити, якщо грошей не вистачає? А вони потрібні терміново. Наприклад, хтось потрапив у лікарню, терміново потрібні гроші на операцію і немає часу на всю цю паперову тяганину з приводу оформлення, очікування позитивного результату. На допомогу прийде сервіс CreditOn. Він представлений компанією ТОВ «ДЖЕНЕСІС ФІНАНС», діяльність якого регулюється законодавством України.

Вигідні умови кредитування

Взяти гроші в кредит на операцію чи лікування можна в сумі від 500 до 15 тисяч гривень. Надалі доведеться ретельно спланувати свої фінансові потоки і дотримуватися всіх умов погашення боргу. Вартість користування кредитними коштами складає 1,9% в день, простими словами, Ви платите 19 грн. в день за кожні 1000 гривень. Припустимо сума Вашого кредиту становить 5000 гривень, то кожні десять днів необхідно вносити на наш розрахунковий рахунок всього 900 гривень. Це можна зробити через Інтернет-банкінг, термінал самообслуговування або в будь-якому відділенні банку. По закінченню терміну, який вказаний в договорі, Ви погоджуєтесь погасити «тіло» кредиту. Є можливість дострокового, часткового погашення і продовження терміну кредитування. Можете погашати кожні 10 днів тільки суму комісії, а можете зменшувати і «тіло» кредиту, тоді відсотки в наступний раз будуть менше. Процедура отримання кредиту займе у Вас не більше 15 хвилин. Все що потрібно для цього - банківська картка та інтернет. Для початку слід зареєструватися на нашому сервісі. Вам запропонують відповісти на стандартні запитання: ПІБ, рік народження, прописка, ідентифікаційний номер, електронна адреса. Необхідно вказати суму грошей, яка Вам потрібна і терміни її повернення. Наші співробітники приймуть рішення протягом декількох хвилин і відразу переведуть гроші на карту.

Кредити онлайн - це швидко і вигідно

Навіть, якщо Ви перебуваєте в лікарні, оформіть кредит онлайн з Вашого мобільного телефону і вже через 15 хвилин зможете оплатити ліки в аптеці через платіжний термінал. Це дуже зручно. У сервісі також відсутні приховані комісії. Ви платите тільки за ті дні, коли користуєтеся грошима. У нас отримаєте найвигідніші умови кредитування, видачу грошей без поручителів, довідок про доходи. Тому можна сказати з упевненістю, якщо потрібен терміновий кредит, CreditOn - найкраще місце для його отримання. Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть в оформленні.


click fraud detection