Кредит для мам в декретній відпустці

Дістати гроші в декреті просто

На сьогоднішній день все більше людей потребують додаткових фінансів на певний час. Особливо це стосується людей, які не можуть заробити гроші через обмежену кількість часу і можливостей, якщо припустимо, народилася дитина. Але вихід є - можна взяти кредит у декретній відпустці. Причому це робиться через Інтернет без виписки про доходи та поручителів. З цим допоможе сервіс CreditOn. Оформляючи кредит в декреті, Ви забезпечите себе необхідними засобами, які покриють непередбачені витрати, після чого, можна буде грамотно спланувати свої фінанси на майбутнє. Після створення заявки, гроші будуть перераховані на банківську карту всього через 15-25 хвилин. Сервіс CreditOn представляє ТОВ «ДЖЕНЕСІС ФІНАНС», представництво, до якого застосовується Закон України.

Необхідна інформація

Погасити кредит можна через банківську картку, касу будь-якого банку України або за допомогою терміналів самообслуговування. Комісія складає 19 гривень за кожну 1000 гривень (1,9%), узятих у позику у CreditOn. Також можна продовжити крайній термін платежу, сплативши комісію за минулий термін. Виплачувати її необхідно кожні 10 днів. Сума комісійних безпосередньо залежить від кількості непогашених кредитних коштів. Тобто, комісія буде зменшуватися поступово з кожною виплатою по кредиту. Погасити всю суму можна достроково в будь-який час доби і будь-який день тижня одним з перерахованих вище способів. Наші консультанти з контакт-центру дадуть відповідь на Ваші запитання та допоможуть оформити кредит без зайвих витрат часу.

Потрібно взяти кредит, а Ви в декреті? Зробіть це онлайн

У нас Ви зможете без зусиль взяти гроші і віддати, коли Вам буде зручно. Основна перевага CreditOn в тому, що зробити це можна не виходячи з дому. У сервісі CreditOn відсутні приховані комісії і різні непередбачені платежі. Також існує можливість продовжити термін погашення на невизначений час абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише погасити накопичені відсотки і виплачувати їх кожні 10 днів для продовження крайнього терміну повної виплати. Якщо Ви - мама в декреті в Україні, і Вам потрібен кредит, рекомендуємо взяти його саме у CreditOn. Наші двері відкриті для всіх мам.


click fraud detection