Кредити на картку

Зручно швидко отримувати кредит на картку

Взяти позику в банку на особисті потреби не завжди виходить швидко. Потрібно взяти довідку про доходи і надати поручителя. А якщо гроші потрібні терміново, і у Вас зовсім немає часу і бажання збирати необхідні довідки, вмовляти одного стати поручителем? У даній ситуації Вам на допомогу прийде новий сервіс онлайн кредитування - CreditOn Україна, який відкрив свій офіс в Києві. Взяти кредит готівкою в борг, оформити гроші в борг онлайн через Інтернет на банківську картку в Україні можна не тільки в Києві, Ваше місце проживання не має значення, будь-то Харків чи Ужгород.

Як отримати гроші в кредит, позику в борг онлайн на банківську картку в Україні

Сервіс CreditOn спростив до мінімуму систему отримання кредиту. Все, що потрібно - це Ваш паспорт, ІПН та Інтернет, причому Ви можете оформити позику. не виходячи з дому. Процедура проста: заповнюєте просту анкету з зазначенням прізвища, імені, по батькові, номера телефону і електронної адреси. Вказуєте суму (500 - 15000 гривень) і чекаєте схвалення Вашої кандидатури, рішення приймаються швидко: 15 хвилин - і Ви отримаєте відповідь. Нашими клієнтами можуть стати громадяни від 18 до 70 років, студенти та пенсіонери.

Термін користування вказуєте самі, але не менше 65 днів, верхньої межі немає. За кожен день користування кредитними коштами виплачуєте 1,9% від загальної суми, погашати потрібно один раз в десять днів.

Кредитування в Інтернеті - послуга з майбутнього

При оформленні послуги з сервісом CreditOn, Ви витрачаєте мінімум своїх сил і часу, все дуже зручно і прозоро, ніяких додаткових платежів, страховок. Щоб погасити борг за договором передбачені зручні варіанти, Ви можете вибрати будь-який: вносити борг на термінал самообслуговування, перераховувати з банківської карти або особисто переводити у відділення банку.

Взяти гроші у борг онлайн, оформити кредит на картку через сервіс CreditOn Україна можна цілодобово і без вихідних. Якщо у Вас виникли питання, наші співробітники контакт-центру дадуть відповідь на них щодня з 9-00 до 20-00.