Молодіжний кредит студентам

Як отримати позику швидко і без довідки про доходи

Мікрофінансові організації були створені, як альтернатива банкам, для того, щоб видавати кредит на побутові потреби населення швидко, без довідок про доходи, поручителів і застави. Послугами нашої кредитної компанії CreditOn Київ Україна можуть скористатися всі громадяни України у віці від 18 до 70 років. Місце проживання не має значення, філії CreditOn відкриті в багатьох містах України, дізнатися їх перелік і адреси можна на нашому сайті. Ми даємо гроші в борг студентам, пенсіонерам, особам які не мають офіційного працевлаштування та іншим категоріям. Для оформлення позики необхідно мати паспорт, ІПН і вихід в Інтернет. Рішення про видачу позики приймається протягом 10-20 хвилин.

Видача кредитів студентам і молоді України

Компанія CreditOn видає термінові кредити онлайн студентам та молоді на поточні потреби в межах від 500 до 15000 гривень. Отримання стипендії підвищує Ваші шанси, схвалення кандидатури триває 10-20 хвилин, гроші моментально переводяться на Вашу банківську картку.

Для того, щоб молодим взяти молодіжний кредит від CreditOn Україна не обов'язково жити в Києві, наші послуги доступні онлайн в таких містах як Харків, Миколаїв, Дніпро та ін. Для оформлення позики зайдіть на нашу сторінку і заповніть заявку. Тут необхідно вказати Ваше ім'я, по батькові, прізвище, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти, прикріпити скани документів і відправити нам. Після цього Вам передзвонить співробітник банку, щоб уточнити деталі договору. Перевагами такої послуги є:

  • економія часу;
  • відсутність паперової тяганини;
  • різні способи отримання позики (готівкові, електронні гроші, перерахування на карту);
  • самостійний вибір суми, термінів і варіантів погашення кредиту;
  • можливість дострокового погашення кредиту без додаткових переплат.

За користування кредитом компанія стягує 1,9% в день від загальної суми боргу. Це означає, що якщо Ви займете 1000 гривень потрібно буде платити 19 гривень в день. За несвоєчасний платіж додатково стягується пеня в розмірі 1% за кожен день прострочення.

Переваги отримання молодіжного кредиту від компанії CreditOn

Перевагами даної послуги є те, що Ви самі визначаєте терміни погашення кредиту. Можна продовжувати термін, за умови регулярної сплати відсотків, кожні десять днів до повного виконання обов'язків з Вашого боку. Можна погасити заборгованість достроково, заплативши відсотки тільки за дні фактичного користування кредитом без додаткових переплат. Погашати заборгованість пропонується через термінал самообслуговування, перерахуванням коштів на банківську карту або через будь-яке відділення банку.

Додаткову інформацію Вам нададуть в нашому контакт-центрі за телефоном або онлайн щодня до восьмої вечора.


click fraud detection