Гроші на розвиток бізнесу

Задумали відкрити справу? Де взяти гроші?

У ситуації нестабільності робочих місць або в їх відсутності, багато хто замислюється про відкриття своєї справи. В Україні спрощено процедуру оформлення дозвільних документів для цього, але багатьох зупиняє відсутність стартового капіталу. Як отримати гроші на розвиток власного бізнесу з нуля в Україні? Можна звернутися в банк, але якщо у Вас немає позитивної кредитної історії або застави у вигляді нерухомості, то, швидше за все, Вам відмовлять.

У такій ситуації, найкраще, звернутися за допомогою в сервіс швидкого онлайн кредитування CreditOn Україна Київ.

Як взяти кредити на розвиток бізнесу швидко, без паперової тяганини?

Сервіс CreditOn Україна надає можливість взяти гроші в кредит на розвиток бізнесу з нуля. Позика надається всім громадянам України віком від 18 до 70 років, незалежно від соціального статусу і місця проживання, цілодобово.

Для оформлення заявки потрібно тільки паспорт, ІПН і вихід в інтернет. Ніяких довідок про доходи та поручителів шукати не потрібно. Заповнюєте просту форму, реєструєтеся і чекаєте схвалення своєї кандидатури буквально 15 хвилин. Після цього гроші надходять на Вашу банківську картку.

Для того, щоб відкрити свій бізнес з нуля потрібні чималі гроші - орендувати приміщення, закупити меблі, обладнання і т.д. Сервіс пропонує Вам самим визначити суму позики (сума - до 15000 гривень, початкова - 500 грн) і термін, на який беруться гроші (від 65-ти днів до повного погашення заборгованості позичальником).

За користування позиковими коштами, кожні десять днів, потрібно платити відсотки з розрахунку 1,9% від взятої суми за кожен день. При несвоєчасній оплаті, додатково стягується 1% від загальної суми за добу прострочення.

Онлайн кредитування бізнесу - доступно, швидко, зручно

Сервіс CreditOn надає своїм клієнтам, на вибір, три варіанти повернення взятого кредиту. Ви можете скористатися терміналом недалеко від будинку, перерахувати гроші з банківської картки або особисто відвідати відділення банку.


click fraud detection