• Реєстрація
  • Увійти

Кредит на відкриття бізнесу

Відкриття бізнесу в Україні в кредит

Хочете відкрити свій невеликий бізнес, який буде приносити стабільний дохід, але грошей у Вас не вистачає? Це не проблема. У даний час з'явилася велика кількість організацій, які можуть надати кредит на будь-яку суму. Якщо необхідна велика сума грошей, то Вам знадобиться цілий пакет документів і інші чинники для відкриття кредиту: паспорт, код, довідка про доходи, поручителі, майно в заставу і так далі. Не кожен може це все надати. Підприємці часто стикаються з проблемою браку грошей, а банк відмовляє їм. Що ж робити, якщо ситуація саме така? Відповідь є. Скористайтеся онлайн кредитом на карту без відмови від CreditOn Україна. Компанія пропонує можливість оформити кредит всім бажаючим. Взяти кредит на відкриття бізнесу до 15 тисяч гривень стало можливим без довідок і поручителів. Знадобиться всього кілька хвилин на реєстрацію і заповнення анкети з паспортними даними та ідентифікаційним кодом. Фахівці швидко ухвалять рішення з приводу надання Вам позики і вже через 15 хвилин гроші з'являться на Вашому рахунку.

Кредити за 15 хвилин
Швидко

Гроші будуть у Вас через 15 хвилин

Спосіб отримання
Просто

Все що вам потрібно - це інтернет і банківська картка

Прозорі умови кредитування
Прозоро

Ніяких прихованих платежів і комісій

Умови кредиту для відкриття бізнесу з нуля

Якщо Ви прийняли рішення відкривати свою справу, то вже на правильному шляху. Значить у Вас є амбіції, концепція і безліч ідей як заробити гроші, а це головне. Справа залишилася за малим, взяти кредит під вигідні відсотки. Мікрокредитування - відмінна ідея для тих, кому гроші потрібні на невеликий термін. Компанія CreditOn пропонує вигідні умови кредитування малого бізнесу з мінімальним терміном погашення кредиту - 65 днів. Під час укладення договору вказуєте суму, яка необхідна і максимальний термін, за який зобов'язуєтеся цю суму повернути. Кожні 10 днів оплачуйте комісію за користування кредитними коштами, яка становить 1,9% в день. Ви маєте право погасити кредит достроково, для цього необхідно виплатити суму позики та відсотки за ту кількість днів, які ними користувалися. Також можна продовжити терміни погашення. Для цього необхідно виплатити відсотки. Повертати гроші можна такими зручними способами:

  • у відділенні банку на наш розрахунковий рахунок;
  • в терміналі самообслуговування;
  • карткою онлайн.

Кредити компанії CreditOn - швидкі, чесні і прозорі

Компанія CreditOn була створена з метою допомогти людям, яким з яких-небудь причин відмовив банк. Ми видаємо кредит на відкриття бізнесу, особисті потреби, покупку техніки, подорожі та інше. Ще недавно все це було тільки мрією. З компанією CreditOn це стало реальність. В якій би точці України Ви не знаходились, взяти гроші в борг займе не більше 15 хвилин. Тому головною нашою перевагою є швидкість отримання грошей. Будьте впевнені, що тут не обдурять. Все гранично чесно і прозоро. Не платите ніякі приховані комісії і відсотки. Всього лише 1,9% в день наблизять Вашу мрію.

Швидкі кредити в містах України

girl
Тарас з Запоріжжя отримав кредит на 7 400 грн
girl
Євген з Вінниці оплатив кредит на 5 200 грн
girl
Антон з Миколаєва оплатив кредит на 10 800 грн
girl
Денис з Запоріжжя подав заявку на 4 900 грн
girl
Ксенія з Чернівців отримала кредит на 8 000 грн
girl
Поліна з Запоріжжя отримала кредит на 6 500 грн
girl
Антон з Кіровограда оплатив кредит на 13 900 грн
girl
Інеса з Полтави отримала кредит на 3 600 грн
girl
Світлана з Дніпропетровська оплатила кредит на 13 000 грн
girl
Дар'я з Житомира оплатила кредит на 10 500 грн
girl
Олексій з Херсона подав заявку на 10 600 грн
girl
Інеса з Херсона оплатила кредит на 8 100 грн
girl
Світлана з Івано-Франківська подала заявку на 5 600 грн
girl
Петро з Львова отримав кредит на 3 200 грн
girl
Олена з Дніпропетровська оплатила кредит на 8 000 грн
girl
Олена з Чернівців оплатила кредит на 8 500 грн
girl
Ксенія з Чернівців оплатила кредит на 11 300 грн
girl
Ольга з Дніпропетровська подала заявку на 3 400 грн
girl
Алла з Черкас оплатила кредит на 11 500 грн
girl
Тарас з Полтави оплатив кредит на 4 700 грн
click fraud detection