Кредит на відкриття бізнесу

Відкриття бізнесу в Україні в кредит

Хочете відкрити свій невеликий бізнес, який буде приносити стабільний дохід, але грошей у Вас не вистачає? Це не проблема. У даний час з'явилася велика кількість організацій, які можуть надати кредит на будь-яку суму. Якщо необхідна велика сума грошей, то Вам знадобиться цілий пакет документів і інші чинники для відкриття кредиту: паспорт, код, довідка про доходи, поручителі, майно в заставу і так далі. Не кожен може це все надати. Підприємці часто стикаються з проблемою браку грошей, а банк відмовляє їм. Що ж робити, якщо ситуація саме така? Відповідь є. Скористайтеся послугами CreditOn Україна. Компанія пропонує можливість оформити кредит всім бажаючим. Взяти кредит на відкриття бізнесу до 15 тисяч гривень стало можливим без довідок і поручителів. Знадобиться всього кілька хвилин на реєстрацію і заповнення анкети з паспортними даними та ідентифікаційним кодом. Фахівці швидко ухвалять рішення з приводу надання Вам позики і вже через 15 хвилин гроші з'являться на Вашому рахунку.

Умови кредиту для відкриття бізнесу з нуля

Якщо Ви прийняли рішення відкривати свою справу, то вже на правильному шляху. Значить у Вас є амбіції, концепція і безліч ідей як заробити гроші, а це головне. Справа залишилася за малим, взяти кредит під вигідні відсотки. Мікрокредитування - відмінна ідея для тих, кому гроші потрібні на невеликий термін. Компанія CreditOn пропонує вигідні умови кредитування малого бізнесу з мінімальним терміном погашення кредиту - 65 днів. Під час укладення договору вказуєте суму, яка необхідна і максимальний термін, за який зобов'язуєтеся цю суму повернути. Кожні 10 днів оплачуйте комісію за користування кредитними коштами, яка становить 1,9% в день. Ви маєте право погасити кредит достроково, для цього необхідно виплатити суму позики та відсотки за ту кількість днів, які ними користувалися. Також можна продовжити терміни погашення. Для цього необхідно виплатити відсотки. Повертати гроші можна такими зручними способами:

  • у відділенні банку на наш розрахунковий рахунок;
  • в терміналі самообслуговування;
  • карткою онлайн.

Кредити компанії CreditOn - швидкі, чесні і прозорі

Компанія CreditOn була створена з метою допомогти людям, яким з яких-небудь причин відмовив банк. Ми видаємо кредит на відкриття бізнесу, особисті потреби, покупку техніки, подорожі та інше. Ще недавно все це було тільки мрією. З компанією CreditOn це стало реальність. В якій би точці України Ви не знаходились, взяти гроші в борг займе не більше 15 хвилин. Тому головною нашою перевагою є швидкість отримання грошей. Будьте впевнені, що тут не обдурять. Все гранично чесно і прозоро. Не платите ніякі приховані комісії і відсотки. Всього лише 1,9% в день наблизять Вашу мрію.


click fraud detection