Споживчий кредит в Україні

Споживчий кредит швидко і без паперової тяганини

У ситуації, коли терміново потрібні гроші, хочеться обійтися без зайвої витрати часу і сил. Таку можливість надає сервіс швидкого кредитування через Інтернет CreditOn. Взяти споживчий кредит онлайн на свої потреби через сервіс CreditOn Київ Україна не складає труднощів. Для цього потрібен лише паспорт, ІПН і вихід в Інтернет.

Процедура оформлення кредиту для своїх потреб проста і не займає багато часу. Вам не потрібно збирати довідки, шукати поручителя, витрачати час в банку на підписання договорів. Пропонується заповнити анкету, де потрібно вписати Ваше ім'я, по батькові, прізвище, ІПН, номер телефону та електронну адресу. На схвалення Вашої кандидатури йде близько 15 хвилин. Після цього гроші перераховують на Вашу банківську карту.

Гроші в кредит вигідно брати і зручно повертати

За користування споживчим кредитом CreditOn стягує 1,9% в день від взятої суми, тобото з кожної взятої 1000 грн Ви платите 19 грн. Договором передбачено мінімальний термін користування позикою 65 днів, максимальний - до повного погашення заборгованості. Платежі слід проводити кожні десять днів.

Для зручності погашення заборгованості пропонується три варіанти - термінал, банківська карта, відділення банку. При недотриманні термінів оплати, за кожен прострочений день платежу стягується пеня в розмірі 1% від суми.

CreditOn гарантує отримання коштів в день звернення

Оформити і отримати споживчі кредити можуть всі громадяни України у віці від 18 до 70 років, незалежно від місця проживання та соціального статусу цілодобово. Позика видається студентам, безробітним і пенсіонерам.

Відповіді на всі виниклі питання і додаткову інформацію, Ви можете дізнатися в нашому контакт-центрі за телефоном або онлайн щодня з 9-00 до 20-00.