• Реєстрація
  • Увійти

Споживчий кредит під низький відсоток

Споживчий кредит під низький відсоток доступний кожному

Кожен день ми стикаємося з сотнями речей, які нас оточують, іноді чогось не вистачає і тоді ми плануємо це купити. Ми купуємо речі в міру їх потреби або за наявністю грошей. Трапляється, що річ потрібна терміново, а грошей на неї не вистачає. Візьміть споживчий кредит на сервісі CreditOn і зможете отримати бажану річ вже в цей же день. Споживчий кредит - це позика, що надається громадянам для придбання предметів споживання.

Кредит можуть оформити громадяни України з 18 до 70 років. Заявку необхідно оформити на сайті CreditOn. Ще ніколи не було так просто оформляти кредит без відмови на особистий рахунок швидко через Інтернет. Все, що Вам знадобиться це паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких довідок про доходи, поручителів, застав! Не потрібно нікуди виходити з дому або офісу. Ви подаєте заявку, після чого співробітники нашої компанії розглядають її і дають відповідь. У нашій компанії найнижчий відсоток по відхиленню заявок. Понад 90% громадян отримують позитивну відповідь і можуть користуватися грошима вже через 15 хвилин після підтвердження.

Кредити за 15 хвилин
Швидко

Гроші будуть у Вас через 15 хвилин

Спосіб отримання
Просто

Все що вам потрібно - це інтернет і банківська картка

Прозорі умови кредитування
Прозоро

Ніяких прихованих платежів і комісій

Основні умови та правила використання кредитних коштів

Сервіс CreditOn надає позику громадянам різних соціальних верств. Нам не важливо студент Ви, пенсіонер, робітник, мама в декреті. Головне - це допомогти Вам вийти із ситуації, зі складної життєвої ситуації. Візьміть кредит на суму від 500 до 15 тисяч грн. на будь-які потреби. Наші умови досить прості і абсолютно прозорі. Вартість користування кожною тисячею гривень становить 19 грн., тобто 1,9% в день. Оплачувати послугу необхідно кожні 10 діб. Тобто, якщо Ви візьмете 2000 грн. на споживчі потреби і збираєтеся їх повернути після зарплати, через 10 днів, то Ви повинні заплатити нашої компанії всього 380 гривень. У нас найнижчі відсотки і вигідні умови. Ви можете погасити кредит достроково, сплативши тільки за фактичну кількість днів користування та «тіло» кредиту. Погасити позику частково можливо за рахунок внесення суми комісії і частини позикових коштів. Після цього відсотки будуть нараховуватися на залишок суми.

Щоб продовжити термін кредитування необхідно сплатити комісію, це дія автоматично пролонгує весь кредит. Сплатити комісію або погасити позику, Ви можете:

  • у відділенні будь-якого банку, перерахувавши потрібну суму на наш розрахунковий рахунок;
  • своєї банківською карткою в особистому кабінеті або через Інтернет-банкінг;
  • через термінал самообслуговування.

Чому варто брати кредит в CreditOn

Ви прийняла вірне рішення, коли звернулися до нас. Ми пропонуємо своїм клієнтам кращі умови кредитування. Завдяки швидкому надходженню грошей на банківську карту, Ви можете починати їх використовувати вже через 15 хвилин після подачі заявки. Не потрібно витрачати час на пошук поручителя або брати довідку з роботи, ми кредитуємо громадян тільки на підставі їх паспортних даних та ідентифікаційного коду. Ви платите за фактичну кількість днів використання коштів, більше ніяких відсотків і прихованих комісій. Ми допоможемо знайти вихід з будь-якої фінансової ситуації!

Швидкі кредити в містах України

girl
Євген з Житомира оплатив кредит на 5 100 грн
girl
Дар'я з Чернівців подала заявку на 12 700 грн
girl
Георгій з Луцька подав заявку на 6 200 грн
girl
Дмитро з Києва подав заявку на 2 000 грн
girl
Антон з Одеси отримав кредит на 7 000 грн
girl
Сергій з Черкас оплатив кредит на 10 600 грн
girl
Георгій з Ужгорода оплатив кредит на 1 300 грн
girl
Олег з Херсона подав заявку на 8 200 грн
girl
Максим з Тернополя отримав кредит на 8 800 грн
girl
Олена з Тернополя подала заявку на 5 400 грн
girl
Марія з Одеси оплатила кредит на 14 900 грн
girl
Наталя з Дніпропетровська отримала кредит на 6 300 грн
girl
Інеса з Львова подала заявку на 7 100 грн
girl
Юлія з Сум подала заявку на 6 900 грн
girl
Леонід з Івано-Франківська отримав кредит на 9 000 грн
girl
Софія з Запоріжжя отримала кредит на 4 600 грн
girl
Вероніка з Вінниці оплатила кредит на 11 700 грн
girl
Тарас з Харкова отримав кредит на 14 700 грн
girl
Олена з Чернігова подала заявку на 13 100 грн
girl
Юлія з Одеси оплатила кредит на 3 600 грн
click fraud detection