Позика онлайн на картку без відмови Україна

Кредитування онлайн: тут Вам не відмовлять

У кожного з нас часто виникає необхідність в грошах. Мрієте придбати нову техніку або телефон, з'їздити на відпочинок або ж зробити відмінний подарунок коханій людині, але кредитна історія не дозволяє взяти кредит в банку? Безвихідних ситуацій не буває! У компанії CreditOn Україна Вам точно не відмовлять! Тут не будуть вимагати довідки про доходи або переглядати Ваші минулі кредитні історії, не зажадають присутність поручителів. Оформіть кредит онлайн, прямо на сайті нашої компанії за лічені хвилини. Необхідно пройти процес реєстрації. З Вас будуть потрібні тільки паспортні дані та ідентифікаційний код, всі інші турботи ми візьмемо на себе! Зачекайте всього 15 хвилин і необхідна сума виявиться на Вашій карті. Зручним є те, що терміново взяти кредит без відмови можна з будь-якої точки України і в будь-який зручний час. Вам знадобиться тільки вихід в Інтернет.

Основні умови кредитування

Фінансовий ринок України пропонує багато банківських установ і компаній, де можна взяти кредит. Однак найвигідніші умови пропонує компанія CreditOn. Тут Ви візьмете кредит до зарплати або на інші потреби в сумі від 500 до 15000 гривень. При цьому, за користування кожною тисячею гривень платите всього 19 гривень. Тобто за 15000 гривень ви будете переплачувати лише 285 гривень в день. Згідно з угодою цю суму необхідно погашати кожні 10 днів. Таким чином, якщо Ви взяли 1000 гривень, то через 10 днів необхідно внести на розрахунковий рахунок компанії CreditOn 190 грн. Мінімальний термін погашення кредиту - 65 днів. Максимальний - прописується в договорі. Погашати борг можливо, використовуючи банківську карту в особистому кабінеті або послуги Інтернет-банкінгу, скориставшись терміналом самообслуговування. Для вдалого поповнення необхідно вказати номер мобільного телефону, номер договору або відвідати відділення банку для переказу коштів на наш розрахунковий рахунок.

Просте і швидке кредитування

У нестабільній фінансової ситуації на Україні для багатьох отримання банківського кредиту стало неможливим. Але часом просто необхідно зробити велику покупку або дотягнути до зарплати. Зверніться в компанію CreditOn і Вам ніколи не відмовлять! Головними перевагами роботи з компанією CreditOn є:

  • отримання великої суми грошей до 15 тисяч гривень протягом 15 хвилин;
  • звернутися за допомогою в отриманні кредиту можна 24 години на добу;
  • якщо залишилися які-небудь питання, зверніться за консультацією до наших менеджерів і вони з радістю дадуть відповідь на всі питання;
  • в компанії CreditOn відсутні приховані комісії і додаткові платежі;
  • компанія надійна і має всю необхідну документацію.

click fraud detection